Slow Türk


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Slow Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Slow Türk


Duygusal şarkıların en doğru adresi olan slow Türk, bu ismini 2005 yılından beri kullanmakta ve en güzel aşk şarkılarını sizlere gün boyunca sunmaktadır. Eğer duygusal bir zamanında iseniz ya da özlediğiniz birbirinden farklı aşk şarkılarını dinlemek istiyorsanız, o zaman slow Türk sizlere bunu en güzel şekilde sunmaktadır. Birbirinden güzel şarkılar eşliğinde siz de hem pop şarkıları bünyesinde hem de arabesk türünün en içli şarkıları bu kaliteli radyo bünyesinde bulabilirsiniz. Bu konuda uzun yıllardır güçlü bir dinleyicisi bulunan radyo, en güzel aşk şarkılarını sürekli olarak sunarak, dinleyicilerden her zaman tam puan almış durumdadır. Üstelik bunu yaparken kaliteli şarkılar seçerek özel bir seçki yaratmakta ve dinleyicilerini her zaman her zaman radyo bünyesinde tutmayı başarmaktadır.

Kaliteli DJ’ler ve şarkılar

Ülkenin en bilindik ve sevilen DJ’lerini de bünyesinde tutmayı başaran radyo kanalı bünyesinde siz de birbirinden güzel şarkı türlerini en kaliteli halleri ile bulabilirsiniz. En hoş sohbetlerin yapıldığı programlara gün içerisinde siz de katılabilir ve neşeli bir vakit geçirme imkânını yakalayabilirsiniz. Radyo bünyesinde üstelik sadece en güzel aşk şarkıları çalınmamaktadır. Aynı zamanda günümüzün en çok dinlenen Türk pop ve arabesk ile rock şarkılarını da yine kanal bünyesinde bulabilirsiniz. Fazlaca sevilen şarkıcıların en çok tutmuş olan şarkılarını dinlerken, belirli aralıklar ile de yabancı şarkı türlerinde de seçkileri farklı günlerde dinleme imkânına erişebilirsiniz.

Unutulmaz aşk şarkıları

Özellikle gece olduğu zaman en harika aşk şarkılarını dinlemek herkese muhteşem gelir. Duygusal bir şekilde ister yatağa şöyle bir uzanarak istenirse de dostlarla ya da sevgili ile birlikte birbirinden etkileyici ve aşkı yeniden canlandıran şarkıları dinlemek adına slow Türk sizlere kaliteli bir hizmet sunmakta ve eski ya da yeni olan tüm güzel aşk şarkılarını dinleme fırsatı vermektedir. Pop ya da arabesk ve yabancı dalında en içten ve kalbi etkileyen aşk şarkıları için slow Türk’te kalın ve canlı radyo ile isterseniz bir şarkı isteğinde bulunun. Kaliteli bir radyo bünyesinde en sevilen şarkılarda kalmak için, site üzerinde bu güzel radyoya giriş yapabilirsiniz.

Slow Türk'ün karasal yayını İstanbul'da bulunmaktadır. İstanbul'da 95.4 frekansından Slow Türk dinleyebilirsiniz. Ayrıca internet üzerinden radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Slow Türk radyosunu takip edebilirsiniz. 

  • Web:https://www.slowturk.com.tr/
  • Adres:Doğan TV Center Bağcılar 34204 İstanbul / Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/slowturkradyo
  • Twitter:https://twitter.com/SlowTurk_Radyo
  • Benzer Aramalar:slow türk top 20, power türk dinle, slow türk frekansı, slow time dinle, slow türk ankara, joy türk dinle, slow türk izmir, slow türk şarkılar