Slow Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Slow Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Slow Radyo yayın hayatına 2011 senesinin Kasım ayında başlamıştır. Bu geçen süre içerisinde kendisini geliştiren ve tecrübe edinen radyo kanalı oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Adından da anlaşılacağı üzere slow müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Slow müzik konusunda oldukça başarılı olan radyo kanalı dinleyicilerin keyifli vakit geçirmesi için çalışmalarını sürdürmektedir.

Slow müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Adından da fark edileceği üzere yavaş tempoda ilerleyen, duygu yüklü ve genelde aşk temalı şarkılardan oluşmaktadır. Slow müzik dinleyicisinin sayısı oldukça yüksek olduğu için slow müzik yayın yapan radyo kanalları da artmaktadır. Bu kanallar arasında Slow Radyo kanalı en iyi alternatiflerden bir tanesidir.


Slow müziğin adresi Slow Radyo

Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde slow müzik yayını yapan radyo kanalı tecrübeli ve başarılı bir ekibe sahiptir. Özenle hazırlanan şarkı listelerinde en güncel, popüler ve eski zamanlardan bu yana dilimize dolanan müziklere yer vermektedir. Ayrıca Türkçe Rock, Türkçe Pop ve Fantezi müzik tarzlarının hepsini barındıran radyo kanalı tüm dinleyici kitlesine hitap etmeyi başarıyor.

Slow Radyo kanalı yayınlarını internet üzerinden gerçekleştirmektedir ve herhangi bir frekansa sahip değildir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Slow Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca Slow Radyo kanalının akıllı telefonlar için hazırlamış olduğu uygulamaları kullanarak dünyanın her yerinde dilediğiniz zaman Slow Radyo'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:slowradyo.net
  • Facebook:https://www.facebook.com/slowradyo.net/
  • Benzer Aramalar:Slow Radyo