Slow Karadeniz FM


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Slow Karadeniz FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Slow Karadeniz FM ilk kez 1 Ocak 2007 tarihinde yayın hayatına başlamıştır ancak o zamanlarda adı Mangani FM olarak bilinmektedir. Daha sonra 2009 senesinde Slow Karadeniz FM adını almıştır. Rize bölgesinde 96.0 frekansında yayın yapan radyo kanalı aynı zamanda internet üzerinden tüm Türkiye'ye yayınlarını sunmaktadır. Adından anlaşılacağı üzere slow müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır.

Genelde Karadeniz radyolarında bölgesel yayınlara önem gösterilmektedir. Slow Karadeniz FM'de de Karadeniz kültürüne ait şarkılara çok sayıda yer verilmektedir. Slow müzik konusunda özenle hazırlanan müzik listesi tüm Türkiye'de dinlenmektedir. Slow Karadeniz FM radyo yayınlarına büyük bir disiplin içerisinde devam edip dinleyicilerinin memnuniyetini önemsemektedir.


Karadeniz'in Slow Sesi Slow Karadeniz FM

Slow müzik genel olarak ülkemizde çok dinlenen bir müzik tarzıdır. Genel olarak aşk temalı, duygu yüklü konulara değinen müzik tarzı yavaş tempoya sahip şarkılardan oluşmaktadır. Romantik ve kederli zamanların ilacı olarak görülen bu müzik tarzının dinleyici kitlesi için pek çok radyo kanalı bulunmaktadır. Karadeniz bölgesinde de slow müzik yayınları arasında en iyilerden bir tanesi Slow Karadeniz FM'dir.

Slow Karadeniz FM Rize'de 96.0 frekansında yayınlarına devam etmektedir. Aynı zamanda tüm dünyanın ulaşabileceği internet yayınlarını da sürdürmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sayfamızı kullanarak Slow Karadeniz FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Slow Karadeniz FM'in uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerde Slow Karadeniz FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0464 544 62 93
  • Web:http://www.slowkaradenizfm.com
  • Facebook:https://www.facebook.com/slowkaradenizfm
  • Twitter:https://twitter.com/radyoekle
  • Benzer Aramalar:Slow Karadeniz FM