Slow Home


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Slow Home

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Slow Home adından da anlaşılacağı üzere slow müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Aynı zamanda Radyo Home kuruluşunun bir parçasıdır ve kalitesini hissettirmektedir. Slow müzik severler için en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde Türkçe slow müzik yayını yapan radyo kanalı işini ciddiye alıyor ve bu disiplinle beraber yayınlarını sürdürüyor.

Slow müzik konusunda başarılı işler gerçekleştiren Slow Home dinleyicilerin gönüllerini fethetmeyi başarıyor. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibinin hazırladığı şarkı listeleri, dinleyicilere kalitesini hissettiriyor. Hazırlanan bu şarkı listelerinde en güncel, popüler ve eskilerden beri gönüllerde yer edinmiş olan şarkıların tamamı bulunuyor.


Slow Müzik Radyo Home'da Dinlenir

Slow müzik genel olarak ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesidir. Genel olarak yavaş tempoda ilerleyen ve duygu yüklü, aşk konulu olan şarkılardan oluşmaktadır. Duygusal ve romantik anların tamamlayıcısı olarak görülür. Dinleyici kitlesi bu kadar geniş olan müzik tarzını dinlemek için en doğru karar Slow Home radyosu olacaktır. Canlı olarak Türkçe slow müziğin tadına doyacaksınız.

Slow Home herhangi bir karasal yayına sahip değildir. Şimdilik sadece internet yayını yapmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sayfamızı kullanarak Slow Home radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber Radyo Home grubunda bulunan Slow Home kanalının uygulamasını kullanarak istediğiniz yerde Slow Home radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:http://www.radyohome.com
  • Adres:Otakçılar Cad. No.78 Eyüp
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Slow Home