Sivas FM


Oy: 2 Toplam oylayan: 1
Sivas FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Sivas FM, adından da anlaşılacağı üzere Sivas'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı genel olarak arabesk ve fantezi müzik tarzında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Sivas'da karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen kanallardan bir tanesidir.

Karasal yayınının Sivas'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de burada bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden dinlenebilmektedir. Bilindiği gibi ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi arabesk müzik. Arabesk müzik severler için Sivas FM en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Sivas'ın sesi; Sivas FM

Sivas FM oldukça köklü bir radyo kanalıdır. Temelleri 1992 senesinde atılmıştır. O günlerden bu zamana kadar sürekli çalışarak gelen radyo kanalı bu tecrübesini tüm dinleyicilerine göstermektedir. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Sivas FM'in kendi bölgesinde karasal yayın yaptığını yazımızın başında belirttik. Sivas bölgesinde Sivas FM dinlemek için 88.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanca canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Sivas FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Sivas FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0346) 223 31 00
  • Web:https://www.sivasfm.com.tr
  • Adres:ularbaşı Mahallesi. Eski Belediye Sokak. Akgül İş Merkezi 5/8 - SİVAS / MERKEZ
  • Facebook:https://www.facebook.com/sivasfmradyosu
  • Twitter:https://twitter.com/sivasfmradyosu
  • Benzer Aramalar:Sivas FM