Şirinnar FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Şirinnar FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Şirinnar FM, Gaziantep'ten yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarını karma bir şekilde olan Şirinnar FM'de arabesk, Türk halk müziği, Türk sanat müziği ve özgün müzik gibi farklı tarzlardaki müziklere yer vermektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren Şirinnar FM, aynı zamanda Gaziantep bölgesinde karasal yayın da yapmaktadır.

Şirinnar FM'in karasal yayının Gaziantep'de olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunulan yayınları ile tüm dünyaya hitap etmektedir. Daha çok ülkemize özgü müziklere yer verilen radyo kanalında tüm gün boyunca karma müzik dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda arabesk ve Türk halk müziği severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.


Gaziantep'in sesi Şirinnar FM

Gaziantep'in Şahinbey ilçesinden yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından çok sevilmektedir. Tüm gün boyunca müzik dinlemek isteyenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Şirinnar FM olacaktır. tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle beraber en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır.

Bahsettiğimiz üzere Şirinnar FM'in Gaziantep bölgesinde karasal yayını olduğundan bahsettik. Gaziantep ve çevre illerden Şirinnar FM dinlemek için 101.0 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Şirinnar FM'in canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0342) 230 58 07
  • Web:https://www.sirinnar.net
  • Adres:ATATÜRK MAHALLESİ NURİ AKINAL APARTMANI B BLOK AKT:5 NO:10 MERKEZ / GAZİANTEP
  • Facebook:https://www.facebook.com/sirinnarradyo
  • Twitter:https://twitter.com/radyosirinnar
  • Benzer Aramalar:Şirinnar FM