Side FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Side FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Side FM, Antalya merkezli bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türkçe popüler müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Antalya'da karasal yayına sahiptir. Eski adı Radyo Aspendos olan radyo kanalı devredildikten sonra Side FM adını almıştır. Her ne kadar adı değişmiş olsa da frekansı değişmeyen radyo kanalı devredildikten sonra da aktif bir şekilde yayın yapmaya devam ediyor.

Side FM karasal yayınından dolayı en çok Antalya bölgesinde dinlenmektedir, ancak internet üzerinden sunulan radyo yayını sayesinde tüm Türkiye'ye yayın imkanı sunmaktadır ve tüm dünyaya hitap etmektedir. Antalya'nın yerel radyolarından bir tanesi olan Side FM tüm gün boyunca Türkçe pop ve hit müzik yayınını sürdürmektedir.


Antalya'nın radyosu Side FM

Side FM her ne kadar ağırlıklı olarak müzik yayını yapan radyo kanalı olsa da akşam vakitlerinde ülkemizde ve dünyada gelişen önemli haberleri dinleyicilerine sunmaktadır. Böylece Side FM dinleyicileri gündemden de haberdar olmaktadır. Bunun yanında radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Başta bahsettiğimiz üzere Side FM'in Antalya bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. Antalya bölgesinde Side FM dinlemek için 105.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Side FM'in canlı yayınlarına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında Side FM'in mobil uygulaması sayesinde istediğiniz zaman Side FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 242 746 59 59
  • Web:http://www.sidefm.com
  • Adres:Yukarı Hisar Mh. Şelale Cd.No:1/D (Akbank Yanı) Manavgat/ANTALYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/sidetvkanali/
  • Benzer Aramalar:Side FM