Show Radyo


Oy: 3.5 Toplam oylayan: 1
Show Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Show Radyo


Türkiye'nin en büyük radyocu ve DJ’lerinin yer aldığı show radyo bünyesinde, özellikle birbirinden komik ve eğlenceli programların yapıldığı bir radyo olarak ön plana çıkmaktadır. Bunlar içerisinde Matrax, Başıboş ve Nihat'la Sivrisinek gibi Türkiye'nin en çok bilinen ve dinlenen programları show radyo içerisinde farklı zamanlarda ve günlerde verilmektedir. Üstelik zengin şarkı türleri seçeneği kapsamında haftanın 7 günü güzel bir dinleti imkanı veren bu kaliteli radyo, ayrıca kültür sanat alanında birçok farklı bilginin yanı sıra değişik yerlerde yapılan festivallerden de en taze bilgileri verilmektedir. Güzel bir zaman geçirmek ve farklı türlerdeki şarkılar ile gününüze ayrı bir neşe katmak istiyorsanız bu kaliteli radyoyu dinleyebilirsiniz.
 
En güzel programlar ve şarkılar


Gece olduğu zaman hafta içi her gün Matrax programı ile birlikte, özellikle dinleyicilerin de telefonla katıldığı bu eğlenceli program kapsamında her gün yeni bir konu seçilerek okul üzerinden güzel bir sohbet yapılmaktadır. Aynı zamanda en eğlenceli ve motive edici şarkılarında sunuldu program kapsamında güzel bir zaman geçirme şansını elde edebilirsiniz. Yine Nihat'la Sivrisinek akşama doğru en güzel espriler ile canlı yayında tüm dinleyici ne güzel bir zaman geçme fırsatı vermektedir. Bunun gibi daha birçok değişik programları en iyi radyolar ve DJ'leri eşliğinde bulabilir ve yerli ya da yabancı birbirinden değişik şarkıları dinleme fırsatını elinize geçirebilirsiniz.
 
Günün her saati keyifli programlarla güzel şarkılar
 
Sabahın erken saatlerinde işe giderken dinleyebileceğiniz en güzel programlar eşliğinde harika şarkılar ile güzel bir zaman geçirebilirsiniz. Yine iş yerinde ya da trafikte veya eve geldiğiniz zaman da gün bitene kadar eğlenceli saatleri birbirinden farklı programlar sayesinde yakalayabilirsiniz. Ülkenin birçok değişik şehrinde farklı frekanslar ile dinleyebileceğiniz show radyo, aynı zamanda Türksat üzerinden de dinlenirken internetten de yine siteye bağlanarak kolay bir şekilde bulup dinlemeye başlayabilirsiniz. Yerli ve yabancı en güncel ve güzel şarkıları dinlerken, eskilere dair doksanlar veya seksenler gibi o dönemin en hoş şarkılarını da farklı programlar içerisinde dinleme fırsatını bu güzel radyo kapsamında canlı radyo dinle ile bulabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected],
  • Telefon:(+90) 212 325 90 90
  • Web:http://showradyo.com.tr
  • Adres:Levent Mah. Yeni Sülün Cad. Hardal Sk. No:6 Beşiktaş/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/ShowRadyo/
  • Twitter:https://twitter.com/ShowRadyo
  • Benzer Aramalar:show radyo dinle, kesintisiz show radyo, canlı show radyosu, show fm