Seyr FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Seyr FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Seyr FM, İstanbul merkezli olan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak milli ve manevi değerlere yönelik yayın yapan bir radyo kanalıdır. Dinimizdeki bilinmesi gerekenleri en doğru şekilde aktaran bir radyo kanalıdır. Bunun edebiyat gibi kültür yayınlarına ve haberler gibi programlara da yer vermektedir. Aynı zamanda ilahi paylaşımı da yapılmaktadır.

Seyr FM İstanbul'da karasal yayına da sahiptir. İstanbul bölgesinde radyo alıcıları ile dinlenebileceği gibi tüm dünyada internet üzerinden dinlenebilmektedir. Seyr FM'e dini yayınlar yapan bir radyo kanalı demek yanlış olmayacaktır. Gün içerisinde Hatim-i Şerif gibi programlarıyla Kur-an'da okunmaktadır. Aynı zamanda yapılan sohbetlerle beraber doğru bilgiler dinleyicilere sunulmaktadır.


Seyriniz açık olsun

Seyr FM yayınlarında 'Seyriniz açık olsun' ve 'Yüreğinizin sesi' gibi sloganları kullanmaktadır. Seyr FM manevi duygularınızı kabartmak için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Bu yayınlarının yanında akşam haberleri, edebiyat gibi yayınlara da yer vermektedir. Ayrıca tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle hazırlanan ilahi listesiyle beraber en kaliteli yayınlara imza atmaktadır.

Yazımızın ikinci paragrafında belirttiğimiz üzere Seyr FM, İstanbul bölgesinde karasal yayına sahiptir. İstanbul'da Seyr FM dinlemek için 102.2 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Seyr FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Seyr FM uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz zaman Seyr FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0(212) 635 83 95 / 96
  • Web:http://seyrfm.com
  • Adres:Devrişali Mahallesi Uçbey Sokak No:7 Edirnekapı – Fatih – İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/seyrfmradyo/
  • Twitter:https://twitter.com/seyrfmradyo
  • Benzer Aramalar:Seyr FM