Seydişehir FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Seydişehir FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Seydişehir FM, Konya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca dinleyicilerine kesintisiz bir yayın imkanı sunan radyo kanalının genel yayın içeriği karma tarzda ilerlemektedir. Aynı zamanda Seydişehir FM'in Konya'da karasal yayın hizmeti de bulunmaktadır. Bununla beraber bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.

Karasal yayın merkezinin Konya'da bulunmasından dolayı en fazla dinleyici sayısına bu bölgede erişmektedir. Aynı zamanda Konya haricinde Seydişehir FM dinlemek isteyenler için internet üzerinden yayınlarını sunmaktadır. Karma tarzda bir yayın içeriğine sahip olduğu için büyük bir hedef kitlesine sahiptir.

Seydişehir FM'in karma tarzda yayın içeriğine sahip olduğunu belirmiştik. Ancak, Seydişehir radyosu her ne kadar her tarzdan müzik yayını yapmaya çalışsa bile ağırlıklı olarak arabesk müzik tarzına yer veren bir radyo kanalıdır. Dolayısıyla daha çok arabesk müzik severlere hitap eden bir radyo kanalı haline gelmiştir.


Seydişehir FM; Konya'nın Radyosu

Seydişehir FM, 1995 senesinde Konya'nın Seydişehir ilçesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyo kanallarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Bunun arkasında yatan en temel sebeplerden bir tanesi ise yıllardan gelen tecrübesi olmuştur.

Seydişehir FM'de düzenlenen programlarla ve aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılarla en kaliteli yayınları dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda tecrübeli radyo programcılarının düzenlediği keyifli programlarla hoş sohbetlere ortak olabilirsiniz. Ayrıca radyo da tanık olduğunuz şarkılar tecrübeli yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Seydişehir FM'in teknik ekibi de işinde oldukça başarılıdır. Tüm Konya'ya karasal yayın imkanı sağlayan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesi ile yayın yapmayı hedeflemektedir. Bununla beraber hem internet üzerinden paylaşılan yayınları hem de karasal yayın üzerinden gerçekleşen yayınları kesintisiz bir şekilde sürdürmeyi başarmıştır.

Seydişehir FM'in Konya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Konya'da Seydişehir FM dinlemek için 105.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Seydişehir FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Seydişehir FM'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 532 4420550
  • Web:http://www.seydisehirfm.com
  • Adres:HÜRRİYET CD. NO:1 KAT:1 SEYDİŞEHİR / KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/seydisehirfm42/
  • Twitter:https://twitter.com/seydisehirfm
  • Benzer Aramalar:Seydişehir FM