Semerkand Radyo


Oy: 4.5 Toplam oylayan: 1
Semerkand Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Semerkand Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Bölgenin en çok dinlenen radyoları arasında yer alan Semerkand Radyo tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Aynı zamanda İstanbul'da karasal yayın hizmeti vermektedir. Yayın tarzı olarak da dini radyolar arasında bulunmaktadır.

Semerkand radyonun yayın merkezi İstanbul'da yer aldığından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Ayırca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde farklı bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanın dini yayın dinlemek isteyenler Semerkand Radyoyu tercih edebilir.

Semerkand Radyo kaliteli yayınlarıyla kendine has bir dinleyici kitlesine sahip oldu. Tüm gün boyunca yapılan radyo yayınlarıyla en çok dinlenen dini radyolar arasına girmiştir. Semerkand Radyo aynı zamanda toplumsal ve kültürel konulara da değinerek bu konularla alakalı programlara yer vermektedir.


Semerkand Radyo; İstanbul'un Radyosu

Semerkand Radyo'nun temelleri Radyo 15 adı altından atılmıştır. Ardından senesinde adı Semerkand radyo olarak değişmiştir. O günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmüştür. Dini sohbet ve ilahi dinlemek isteyenlerin en çok tercih ettiği radyolardan bir tanesidir. Kendi alanının en başarılı radyolarından bir tanesidir.

Semerkand Radyo uzun senelerden beri radyoculuk sektöründe yer aldığı için deneyimli bir ekibe sahiptir. Dini sohbetleriyle dinleyicisini bilgilendiren radyo kanalı aynı zamanda manevi duyguları da kabartmaktadır. Bunun yanında arkası yarın programlarıyla, geçmişten beri gelen radyo tiyatroları da yayınlamaktadır.

Semerkand Radyo'nun teknik anlamda da kendi alanında oldukça başarılı bir kadroya sahiptir. İstanbul bölgesinin büyük bir kesimini kapsayan yayınlarıyla büyük bir kitleye ulaşmayı başarmıştır. Bunun yanında teknolojik ekipmanlarıyla beraber hem iyi bir kalitesi hem de sorunsuz bir yayın akışı sunmayı başarmıştır.

Semerkand Radyo'nun İstanbul'da yayın yaptığından bahsetmiştik. İstanbul'da Semerkand Radyo dinlemek için 101.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Semerkand Radyo'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Semerkand Radyo'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 216 564 25 00
  • Web:http://semerkandradyo.com.tr
  • Adres:Eyüp Sultan Mah. Esma Sk. No:7/A 34885 Samandıra Sancaktepe - İSTANBUL / TÜRKİYE
  • Facebook:https://www.facebook.com/semerkandradyokurumsal
  • Twitter:https://twitter.com/semerkandradyo
  • Benzer Aramalar:Semerkand Radyo