Seç FM


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Seç FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Seç FM, yayınlarını Manisa'dan yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde 7/24 saat kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın içeriği genel olarak Türkçe karışık tarzda ilerlemektedir. Aynı zamanda Manisa'da karasal yayın hizmeti veren radyo kanalı bölgede en çok dinlenenlerden bir tanesidir.

Seç FM'in karasal yayını Manisa bölgesinde yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu civarlarda bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde Manisa haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilir. Bunun yanında karışık tarzda bir yayın akışına sahip olduğu için büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Seç FM'in yayınları en kaliteli şekilde sürmektedir. Bununla beraber radyolarda yayınlanan şarkılar dinleyicilerin isteklerine göre şekillenmektedir. Ayrıca radyo yayıncıları tarafından düzenlenen programlarıyla hoş sohbetlere eşlik edebilirsiniz ve güncel şarkıları dinleyerek keyifli zaman geçirebilirsiniz.


Seç FM; Manisa'nın radyosu

Seç FM'in temelleri 1992 senesinde Kula FM olarak atılmıştı. Mehmet Urlu tarafından kurulan Kula FM'in yayın merkezi 2000 senesinde Manisa'nın Salihli ilçesine taşındı. Salihli'nin tanıtımı için büyük bir rol oynamıştır. Kula FM'in yayın formatı değiştikten sonra Seç FM adı altında yayınlarını devam ettirmiştir.

Seç FM oldukça köklü bir yayın hayatına sahip olduğu için profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Yayınlarında düzenlenen programların ve paylaşılan şarkıların kalitesiyle kendi farkını ortaya koymaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Bununla beraber dinleyicilerin isteklerini de radyoda paylaşmaktadır.

Seç FM'in teknik ekibi de oldukça iyi çalışmaktadır. Manisa'nın tamamına karasal yayın imkanı sunan radyo kanalı aynı zamanda dinleyicilerine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Bununla beraber hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sağladığı yayınları kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine sunmaktadır.

Seç FM'in Manisa'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Manisa'da Seç FM dinlemek için 98.8 frekansını kullanabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Seç FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz.Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Seç FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0.236 715 22 22
  • Web: http://www.secfm.net/
  • Adres:ZAFER MAH.20 SOK NO:6 KAT-1 SALiHLi /MANiSA
  • Benzer Aramalar:Seç FM