Sarıkamış Türkü FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Sarıkamış Türkü FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Sarıkamış Türkü FM, Kars'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının adından da anlaşılacağı üzere Türk halk müziği ve türkü tarzında yayın yapılmaktadır. Herhangi bir karasal yayına sahip olmayan radyo kanalı internet üzerinden yapılan yayınlarıyla dinleyicilerine ulaşmaktadır.

Sarıkamış Türkü FM, Sarıkamış'dan yayın yapan radyo kanalıdır. En büyük dinleyici kitlesi yayın merkezinin civarında bulunmaktadır. Sadece internet üzerinden yayın yapan radyo kanalının dinleyicileri Sarıkamış Türkü FM'i severek takip etmektedir. Türkü ve Türk halk müziği sevenler için en iyi seçeneklerden bir tanesi Sarıkamış Türkü FM olacaktır.

Bilindiği gibi türkü sadece bizim ülkemize ait olan bir müzik tarzıdır. Daha çok toplumsal olaylar, aşk, keder gibi konuları işleyen müzik tarzının dinleyici kitlesi oldukça geniştir. Türkiye'de yaşayan hemen hemen herkes türkü dinlemeyi sevmektedir. Bu müzik tarzında müzik yapan pek çok değerli sanatçımız bulunmaktadır.


Sarıkamış Türkü FM; İnternet Radyosu

Sarıkamış Türkü FM, 2013 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı herhangi bir kâr amacı gütmeden yayınlarını sürdürmüştür. Radyoculuğu hobi olarak ve halka hizmet adına yapan radyocular tarafından kurulmuş olan radyo kanalı tüm hızıyla yayınlarını sürdürmektedir.

Sarıkamış Türkü FM, DJ Doğu tarafından kurulmuştur. Aynı zamanda ilk aşamalarda 38 Erciyes Medya'nın katkılarıyla oluşmuştur. Sarıkamış Türkü FM'de yayın yapan yayıncılar işlerini severek ve büyük emek vererek gerçekleştirmektedir. Aynı zamanda radyo da yayınlanan şarkılar yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Sarıkamış Türkü FM, sadece internet üzerinden yayın yapan bir radyo kanalı olduğu için teknik ekip olarak karasal yayın yapan radyolara göre daha basit bir şekilde yayınlarını dinleyicilerine ulaştırabilmektedir. Ancak yine de dinleyicilerine kesintisiz ve en iyi ses kalitesinde yayın hizmeti vermek için çalışmalarını sürdürmektedir.

Sarıkamış Türkü FM'in herhangi bir karasal yayına sahip olmadığından söz etmiştik. Sarıkamış Türkü FM'i dinlemek için sadece internet kullanabilirsiniz. Bu yüzden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Sarıkamış Türkü FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Sarıkamış Türkü FM'e erişebilirsiniz.


  • Benzer Aramalar:Sarıkamış Türkü FM