Samsun Haber Radyo


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Samsun Haber Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Samsun Haber Radyo, Radyo Tek'in yerine gelmiş olan bir radyo kanalıdır. Adından anlaşılacağı üzere genel olarak Samsun'daki ve gündemdeki güncel haberleri sunan bir radyo kanalıdır. Radyo Tek'in satılmasının ardından Samsunda 103.5 frekasında yayın yapmaya başlayan Samsun Haber Radyo tüm Samsun halkını yaşanan olaylardan haberdar etmektedir.

Her ne kadar adı Samsun Haber Radyo olsa da haberin yanında müzik yayınları da yapılmaktadır. Genelde slow ve pop müzik tarzında olan şarkılara yer veren Samsun Haber Radyosu tüm Türkiye'ye hitap etmektedir. Samsunlu radyo dinleyicileri için en güvenilir haber kaynaklarından bir tanesidir. Kesintisiz olarak yayınlarını sürdüren radyo kanalı tüm Samsun halkı tarafından sevilerek dinlenmektedir.

Samsun'un Sesi Samsun Haber Radyo

Karadeniz bölgesinin en değerli illerinden bir tanesi olan Samsun'daki vatandaşların güncel haberleri öğrenmesi için en önemli kaynaklardan bir tanesi Samsun Haber Radyo olmuştur. Samsun Haber Radyo tecrübeli ve başarılı yayın ekibi sayesinde en doğru haberleri anlık olarak dinleyicisine bildirirken özenle hazırlanan şarkı listesiyle de eğlendirmeyi başarmaktadır.

Samsun Haber Radyosunu dinlemek için Samsun bölgesinde 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Bununla beraber canlı radyo dinlemek için web sayfamızı kullanabilirsiniz ve Samsun Haber Radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz uygulama sayesinde dünyanın her yerinde dilediğiniz zaman Samsun Haber Radyosuna erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0362 431 5300
  • Web:www.haberradyo.com.tr
  • Adres:Kılıç Dede Mahallesi Ülkem Sokak Borkonut Niş İş Merkezi No 8 / B İlkadım – Samsun
  • Facebook:www.facebook.com/samsunhaberradyo/
  • Twitter:www.twitter.com/haberradyo
  • Benzer Aramalar:Samsun Haber Radyosu