Şafak Radyo


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Şafak Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Şafak Radyo, Kayseri'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarını tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde sürdüren radyo kanalı bölgenin en çok dinlenenlerinden bir tanesidir. Kayseri bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı nın yayın tarzı ise dini yayınlar üzerine kurulmuştur.

Karasal yayın merkezinin Kayseri'de yer almasından dolayı en fazla dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Bunun yanında online olarak sunduğu yayınları sayesinde Kayseri haricindeki konumlardan da kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Şafak Radyo dini radyo dinlemek isteyenler için en iyi tercihlerden bir tanesidir.

Şafak Radyo kurulduğu günden bu yana yayın çizgisini bozmamaktadır. Yayınlarında hem milli hem de manevi değerlerimize önem vermektedir. Dini konuda bilgilendirici yayınlarının yanında aynı zamanda bilim, kültür, sanat, toplumsal konular gibi farklı fallara da yönelmektedir. Aynı zamanda ilahilere de yer vermektedir.


Şafak Radyo; Kayseri'nin Sesi;

Şafak Radyo, kurulduğu günden bu yana ilkeli bir şekilde yayınlarını devam ettirmektedir. Dini yayınlarını dinleyenlerin manevi duygularını kabartan radyo kanalı aynı zamanda bilgilendirici sohbetleriyle kaliteli bir yayın içeriği sunmaktadır. Tüm bunların yanında toplumsal konulara da değinen radyo kanalı yayın çizgisini bozmadan yayınlarını sürdürmektedir.

Şafak radyo oldukça köklü bir radyo kanalı olduğu için tecrübeli yayın kadrosuna sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarında kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı dinleyicileriyle telefon bağlantısı da yapmaktadır. Aynı zamanda Şafak Radyo'da yayınlanan ilahiler profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Şafak Radyo'nun teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Kayseri bölgesinin büyük bir kısmına karasal yayınını ulaştırmayı başaran radyo kanalı bölgenin en sevilenlerinden bir tanesidir. Ayrıca dinleyicilerine en iyi ses kalitesiyle yayın yapmayı hedefleyen Şafak Radyo teknolojik ekipmanlara oldukça önem vermektedir.

Şafak Radyo'nun Kayseri'de karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Kayseri'de Şafak radyo dinlemek için 100.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Şafak Radyo'yu canlı olarak dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Şafak Radyo'ya ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:352 22 29 59 192
  • Web:http://www.safakradyo.com
  • Adres:Cami Kebir Mh. Park Cd. Nasrullahzade Vakfı Gökdelen İş Mrk. Kat: 9, Kocasinan/ Kayseri
  • Facebook:https://www.facebook.com/mehmettarhanci/
  • Benzer Aramalar:Şafak Radyo