Rumeli Radyo


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Rumeli Radyo

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Rumeli Radyo, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanalları arasında yer almaktadır. Günün her saatinde kesintisiz bir şekilde hizmet veren radyo kanalı kendine has bir kitleye sahiptir. Bunun yanında herhangi bir karasal yayını bulunmamaktadır. Rumeli Radyo'nun yayın tarzı ise adından da anlaşılacağı üzere Rumeli ve Balkan coğrafyasının yöresel şarkılarından oluşmaktadır.

Rumeli Radyo'nun herhangi bir karasal yayını bulunmadığı için sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. İnternet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından dinlenebilmektedir. Rumeli ve Balkan kültürüne ait şarkılara yer veren radyo kanalı tüm gün boyunca müzik yayını yapmaktadır.

Ülkemizin belirli bir kısmını Rum ve Balkan kökenli kişiler oluşturmaktadır. Özellikle bu kesime hitap eden Rumeli Radyo en iyi şarkıları sunmak için çalışmaktadır. Her ne kadar dar bir kesime hitap ediyor gibi görünse bile eğlenceli müzikleriyle oldukça geniş bir yelpazeye sahiptir.


Rumeli Radyo; İstanbul'un Sesi

Radyo Rumeli, 2016 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Radyo Home bünyesinde yayın yapan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyo Rumeli kendine has tarzıyla oldukça geniş bir kitleye de hitap etmektedir.

Radyo Rumeli, Radyo Home bünyesinde olmasıyla beraber kaliteyi her zaman için üst düzeyde tutmayı da başarmıştır. Radyo Home'un en farklı radyolarından bir tanesi olan Radyo Rumeli, dinleyicisine en iyi şarkıları sunmak için çalışmaktadır. Geniş müzik arşivinden özenle seçtiği şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Radyo Home, teknik olarak da güçlü bir alt yapıya sahiptir. Radyo 7 ile aynı altyapıya sahip olan radyo kanalı en iyi yayın kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca ses kalitesi olarak da oldukça başarılıdır. Stüdyosunda yer verdiği teknolojik ekipmanları sayesinde sorunsuz ve kesintisiz bir yayın içeriği sunmaktadır.

Radyo Home'un herhangi bir frekansı olmadığını ifade etmiştik. Radyo Home sadece internet üzerinden dinlenebilen bir radyo kanalıdır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Home'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Home'u dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon: 0 212 437 85 85
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Rumeli Radyo