RS FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
RS FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Rs Radyo, İstanbul'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir yayın içeriğine sahip olan radyo kanalı İstanbul'da oldukça rağbet görmektedir. Aynı zamanda İstanbul'dan karasal yayın yapmaktadır. Bunun yanında RS FM, haber radyosu olarak kurulmuş bir istasyondur.

RS FM'in yayın merkezi İstanbul'da yer aldığı için en fazla dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Ancak hemen üzülmeyen, RS FM internet üzerinden de sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanına sesini duyurmayı başarmıştır. Günlük olarak yaşanan gelişmelerden haberdar olmak için RS FM'i dinleyebilirsiniz.

RS FM, kendi alanında en iyi kanallardan bir tanesidir. Her ne kadar haber üzerine kurulmuş olsa bile zaman zaman müziklere de yer vermektedir. Yayınlarında hem Türkçe hem de yabancı şarkılar yer almaktadır. Ayrıca diğer radyolardan farklı olarak rock, blues, jazz gibi tarzlara da yer vermektedir. Bunun yanında pop, slow tarzları da dinleyicisiyle paylaşmaktadır.


RS FM, İstanbul'un Radyosu

RS FM, Sputniknews'in bünyesinde yer alan bir haber kuruluşudur.İşini oldukça başarılı bir şekilde sürdüren radyo kanalı aynı zamanda birbirinden farklı programlara yer vermektedir. Hem haber programları hem de kültürel programlar sunmaktadır. Böylece dinleyicisini kendisine bağlamıştır.

RS FM uzun senelerdir radyoculuk sektöründe yer almıştır. Hem farklı bir müzik anlayışı hem de kaliteli haberleri sayesinde kendine has bir kitleye ulaşmıştır. Radyoda düzenlenen programlar bilim, sanat, politika, ekonomi, toplum gibi konuları işlemektedir. Böylece dinleyicisine hem bilgi hem de günlük gelişmeleri sunmaktadır. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar dinleyicilerin talepleri doğrultusunda şekillenmektedir.

RS FM yayınlarında slogan olarak "Türkiye'nin çok sesli radyosu" sloganını kullanmaktadır. Tarafsız bir yayın sürdürmeyi hedefleyen radyo kanalı ilkeli ve saygılı bir yayın sunmaktadır. Aynı zamanda teknik olarak alt yapısı güçlü olan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz ve sorunsuz bir yayın sunmaktadır. Bunun yanında oldukça iyi bir ses kalitesiyle yayın yapmaktadır.

RS FM'in İstanbul'da karasal yayına sahip olduğunu belirttik. İstanbul'da RS FM dinlemek için 97.8 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak RS FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden RS FM'e erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0212 925 50 44
  • Web:http://www.rsfmistanbul.com
  • Adres:Ambarlı Mah. Doktor Sadık Ahmet Cad. Beşevler Sok. No.1/1 Avcılar/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/pages/Rs-Fm/168595493299380
  • Benzer Aramalar:RS FM