Rota FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Rota FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Rota FM, Konya'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Gün içerisinde her saat kesintisiz bir şekilde yayın sunan radyo kanalı aynı zamanda Konya'nın en sevilen radyoları arasında yer almaktadır. Rota FM'in yayın tarzı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Ayrıca Rota FM'in Konya'da karasal yayını bulunmaktadır.

Rota FM Konya'dan yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede yer almaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanından erişim sağlanabilmektedir. Aynı zamanda Rota FM'in yayın tarzı karışık tarzda olduğu için oldukça geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Rota FM daha çok duygusal müziğe yer vermektedir. Slow müzik, arabesk, pop gibi farklı tarzdaki şarkıları dinleyicileriyle buluşturmaktadır. Rota FM dinleyicisi gün içerisindeki . Yayınlanan şarkılarıyla keyifli vakit geçirecektir. Aynı zamanda radyo da düzenlenen programları sayesinde dinleyicileri sohbetine dahil etmektedir.

Rota FM; Konya'nın Sesi

Rota FM kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti sunmaktadır. Bölgenin en önemli kuruluşlarından bir tanesi olan Rota FM aynı zamanda kaliteli içeriğiyle alanının en iyilerinden bir tanesidir. Yayın çizgisini kesinlikle bozmayan radyo kanalı ayrıca kaliteden de ödün vermemektedir.

Rota FM çok eskiden beri yayın yaptığı için tecrübeli bir yayın kadrosuna sahiptir. Radyo programlarında da kalitesini belli eden radyo yayıncıları aynı zamanda telefon bağlantısıyla dinleyicilerinin taleplerini de almaktadır. Ayrıca radyoda paylaşılan şarkılar profesyonel yayıncılar tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Rota FM'in teknik ekibi de kendi alanında oldukça iyi işlere imza atmaktadır. Konya bölgesinin neredeyse her yerine sesini duyurmayı başaran Rota FM aynı zamanda teknolojiyi yakından takip ederek dinleyicilerine en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca karasal ve internet üzerinden sunduğu yayınlarını donmadan dinleyicilerine ulaştırmaktadır.

Rota FM'in Konya'da karasal yayın yaptığı belirtmiştik. Konya'da Rota FM dinlemek için 97.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Rota FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Rota FM dinleyebilirsiniz.