Romantik Türk


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Romantik Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Romantik Türk 14 Şubat 2005 tarihinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. İzmir'de 103.4 frekansında yayınlarını sürdüren bu radyo kanalı genel itibariyle slow müzik yayını yapmaktadır. Radyo Romantik Türk, ilk başlarda Polat FM adıyla yayınlarını sürdürmüştür. Daha sonradan Radyo Romantik Türk adını almıştır. O zamandan bu yana slow müzik yayınlarını sürdürmeye devam etmektedir.

Slow müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik türlerinden bir tanesidir. Genel itibariyle yavaş tempoda ilerleyen ve duygu yüklü, aşk temalı şarkılardan oluşmaktadır. Duygusal ve romantik anların olmazsa olmazı haline gelmiş olan bu müzik tarzının ülkemizde çok sayıda dinleyicisi bulunmaktadır. Radyo Romantik Türk bu dinleyiciler için oldukça iyi bir alternatif olarak yayınlarını sürdürmektedir.


Kalbinin Sesini Dinle

'Kalbinin Sesini Dinle' sloganıyla yayınlarını devam ettiren radyo kanalı slow müzik konusunda oldukça iyi işler çıkartmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibinin hazırladığı slow müzik listesinde en güncel, popüler ve eski zamanların göz bebeği olan slow müzikler bulunmaktadır. Slow müzik konusunda kalitesini hissettiren Radyo Romantik Türk dinleyicileri memnun etmeyi başarmıştır.

Radyo Romantik Türk, İzmir'de 103.4 frekansında yayınlarını sürdürmektedir. İzmir bölgesinde sevilerek dinlenen radyo kanalının internet yayınları da bulunmaktadır. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Romantik Türk radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bununla beraber mobil uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerde Radyo Romantik Türk'e ulaşabilirsiniz.

  • Telefon:0 533 204 90 20
  • Web:http://www.romantikturk.com.tr
  • Adres:1583 / 2 Sok. No: 6 / C B-Blok Kat: 2 D: 8 Manavkuyu-İZMİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/romantikturk
  • Twitter:https://twitter.com/romantikturk
  • Benzer Aramalar:Romantik Türk