Romatik Ses Sakarya


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Romatik Ses Sakarya

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Romatik Ses Sakarya, adından da anlaşılacağı üzere Sakarya'da romantik müzik yayını yapan bir radyo kanalıdır. Genel içeriği slow müzik ve pop müziklerden oluşan radyo kanalındaki şarkıların genel teması aşk, sevgi, mutluluk ve ayrılık gibi konuları işlemektedir. Slow müzik konusunda Sakarya ve çevresinde en iyi radyo kanallarından bir tanesidir ve en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır.

Romantik Ses radyosu yayın hayatına 2011 senesinde internet üzerinden başlamıştır. Daha sonra Sakarya bölgesinde karasal yayını da dinleyicilerine sunmuştur. Romantik Ses Sakarya, özellikle slow müzik konusunda en iddialı radyo kanallarından bir tanesidir. Kısa süre içerisinde radyo bünyesini hızlı bir şekilde geliştirmesiyle çok sayıda dinleyiciye hitap etmeye başlamıştır.


Dinlemek aşktır diyenlerin adresi

Romantik Ses Sakarya, yayınlarında 'Dinlemek aşktır diyenlerin adresi' sloganını çok kez kullanmaktadır. Radyonun tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle slow müzik konusunda en kaliteli şarkılara yayınlarda yer verilmektedir. Radyo Romatik Ses, Sakarya'da ve tüm dünyada yayınlarına kesintisiz bir şekilde devam etmektedir.

Romantik Ses Sakarya radyosunu Sakarya ve bölgesinde dinlemek için 92.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Romantik Ses Sakarya radyosunun canlı yayınlarına erişebilirsiniz. Ayrıca radyo uygulamalarını kullanarak Radyo Romantik Ses kanalını istediğiniz yerden dilediğiniz zaman dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0264 606 0 927
  • Web:http://www.romantikses.com
  • Adres:Arabacı alanı Mah. 503 Sokak. No:8/2 Serdivan / SAKARYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/romantikses
  • Twitter:https://twitter.com/romantikses
  • Benzer Aramalar:Romatik Ses Sakarya