Romantik Ses Isparta


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Romantik Ses Isparta

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Romantik Ses Isparta, adından anlaşılacağı üzere Isparta merkezli bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği genel olarak slow müzik ve pop müzikten oluşmaktadır. Slow müzik ve pop müzik severler için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. Özellikle Isparta bölgesinde çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Isparta bölgesinde karasal yayına da sahiptir.

Radyo Romantik Ses Isparta, radyoculuk konusunda deneyimli ve başarılı ekibi sayesinde en kaliteli yayınları dinleyicilerine sunmaktadır. Yayın ekibi tarafından özenle seçilen şarkılar ile tüm gün boyunca slow müzik ve pop müzik yayını yapmaktadır. Romantik bir akşam geçirmek isteyenler veya duygu yüklü bir ruh halinde olanlar için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.


Dinlemek aşktır diyenlerin adresi

Romantik Ses Isparta, yayınlarında 'Dinlemek aşktır diyenlerin adresi' sloganını kullanmaktır. 2011 senesinden bu yana kesintisiz süren yayınlarıyla o günden bu güne dinleyicileriyle buluşmaktadır. Radyoculuğu büyük bir disiplin üzerinde sürdüren radyo kanalı bölgesinde en çok tercih edilen radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Sakarya bölgesinde yayın yapan Radyo Romantik Ses Sakarya radyosu da bulunmaktadır.

Romantik Ses Isparta, radyosunun Isparta bölgesinde karasal yayını bulunmaktadır. Isparta'da 92.5 frekansından yayın yapmaktadır. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Romantik Ses Isparta radyo kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Romantik Ses uygulamasını kullanarak istediğiniz zaman yayınlara erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0246 606 0 925
  • Web:http://www.romantikses.com
  • Adres:Batıkent Mah. 5758 Sok. No: 6E/5 Merkez / ISPARTA
  • Facebook:https://www.facebook.com/romantikses32
  • Twitter:https://twitter.com/romantikses
  • Benzer Aramalar:Romantik Ses Isparta