Rock Station


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Rock Station

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Rock Station, Karnaval gurubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Bu radyo kanalında rock, hard rock, metal ve zaman zaman blues gibi müzik tarzlarını dinleyebilirsiniz. Rock müzik konusunda geniş bir skalaya sahip olan bir radyo kanalı olan Rock Station işini büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarına devam eden Rock Station'ı günün her saatinde dinleyebilirsiniz.

Rock Station'da çalınan şarkılar rock müzikte kült olmuş, popüler olan ve gün yüzüne pek çıkamamış şarkılardan oluşmaktadır. Yani Rock Station dinlerken hem daha önceden dinlemediğiniz parçaları duyabilirsiniz hem de en sevdiğiniz parçaları dinleyebilirsiniz. Rock müzik özellikle 80'ler döneminde büyük bir ivme kazanarak ülkemizde sevilmeye başladı.


Rock müziğin doğru adresi Rock Station

Karnaval grubunda yer alan Rock Station kalitesini her yönüyle hissettiriyor. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde dinleyicilere sunulan şarkılar özenle seçilerek hazırlanıyor ve yayınlanıyor. Radyoculuk konusunda tecrübeli ve başarılı ekibi sayesinde en kaliteli yayınları sunmayı başarıyor. Aynı zamanda Karnaval grubunun web sayfasında radyoda en son çalınmış olan 10 parçayı bulabilirsiniz.

Rock Station ülkemizde herhangi bir karasal yayına sahip değildir. Ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Rock Station radyosunu canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval grubunda yer almasından dolayı Karnaval uygulamasını kullanarak dilediğiniz yerden istediğiniz zaman Rock Station dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/rockstation
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Benzer Aramalar:Rock Station