Retro Türk


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Retro Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Retro Türk, Karnaval gurubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Adından da anlaşılacağı üzere nostaljik yayınlar yapan bir radyo kanalıdır. Genel olarak yayınlarında 60'lar 70'ler 80'ler ve 90'lardan kalan Türkçe şarkıları dinleyicileriyle paylaşmaktadır. Eski zamanlarda dillere pelesenk olmuş şarkıların yanında, unutulmuş olan şarkılara da yayınlarında yer vermektedir.

Retro Türk'e müzik tarzı olarak kesin bir bilgi vermek doğru olmayacaktır. Çünkü, pop, rock, slow müzik gibi tarzlarında olan ve Türkiye'nin tarihine imzasını bırakmış şarkıların tamamını kapsamaktadır. Barış Manço, Cem Karaca, Sertap Erener , Sezen Aksu gibi ülkemizin en değerli sanatçılarının unutulmaz şarkılarını tekrardan gündeme getiren bir radyo kanalıdır.


Nostalji müziğin en doğru adresi Retro Türk

Retro Türk, Türkiye'nin büyük bir kesimine hitap eden bir radyo kanalıdır. Özellikle o zamanları yaşamış olan kişiler için adeta zaman makinesi görevi görmektedir. Retro Türk, Karnaval grubunun bünyesinde yer aldığından kalitesini sonuna kadar hissettirmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından özenle hazırlanan şarkı listesiyle dinleyicilerine kesintisiz müzik sunmaktadır.

Retro Türk kanalının herhangi bir frekans yayını bulunmamaktadır, ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Retro Trük kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda Karnaval uygulamasının mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek, dünyanın her yerinden, istediğiniz zaman Retro Türk'ün canlı yayınına erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/sanatcilar/retroturk-5242
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/Retro-Türk-138483692969079/
  • Benzer Aramalar:Retro Türk