Renk FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Renk FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Renk FM, Osmaniye'dene yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz radyo yayını yapan radyo kanalı karma bir yayın içeriğine sahiptir. Her tarzdan müziklere yer veren radyo kanalı aynı zamanda Osmaniye ve çevresinde karasal yayın da yapmaktadır.

Karasal yayınının Osmaniye'de yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan radyo yayınları sayesinde tüm dünya üzerinden kolaylıkla dinlenebilmektedir. Yayın içeriği karışık tarzda olduğu için her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir. Aynı zamanda Osmaniye'nin en sevilen radyo kanallarından bir tanesidir.


Osmaniye'nin radyo kanalı; Renk FM

Renk FM 1993 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. 2009 senesinde köklü bir değişime giden radyo kanalı o günden bu yana karışık tarzda yayın yapmaktadır. Daha çok popüler müziklere yer veren radyo kanalı aynı zamanda türkü, slow müzik, Türk halk müziği gibi farklı tarzları da paylaşmaktadır. Profesyonel ekibi tarafından hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli müzikleri dinleyicilerine sunmaktadır.

Renk FM'in Osmaniye'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Osmaniye'de Renk FM dinlemek için 96.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Renk FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla en istediğiniz yerden Renk FM'e ulaşabilirsiniz.

  • Telefon:0328 812 35 34
  • Web:http://renk.hatayradyosu.com
  • Adres:Alibeyli Mah. 508 Sok. Ali Uzunçayır İş Mrk. K:3 D:13 Osmaniye Merkez, Osmaniye
  • Benzer Aramalar:Renk FM