Raks FM


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Raks FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Raks FM, İzmit'in yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Raks FM'in yayın formatı ise karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Ayrıca Raks FM İzmit'e karasal yayın yapmaktadır.

Raks FM'in yayın merkezi Kocaeli'de yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde İzmit dışındaki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Raks FM'in yayın tarzı karışık tarzda olduğu için büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Raks FM yayınlarını benimseyerek özenle yapmaktadır. Dinleyicilerine en kaliteli yayını sunmak için çalışan radyo kanalı tam anlamıyla karışık tarzda müzik yapmaktadır. Ağırlıklı olarak pop müziğe yer verse bile Türk halk müziği, yöresel gibi farklı tarzlara da yönelmektedir. Aynı zamanda yabancı hit müzikleri de takip ederek radyoda paylaşmaktadır.

Raks FM; Kocaeli Radyosu

Raks FM, 1997 senesinden bu yana yayın hayatını sürdürmeyi başarmış olan bir radyo kanalıdır. Bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi olan Raks FM radyoculuğa oldukça önem vermektedir. Radyoda düzenlenen programlarla kalitesini ortaya koyan radyo kanalı büyük bir kitleye hitap etmektedir.

Raks FM'in 20 yılı aşkın süredir yayın yaptığı için oldukça tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyodaki programlardan da yayın tecrübesi anlaşılacağı gibi radyonun yönetimi de bunu ortaya koymaktadır. Çok geniş bir arşive sahip olmasıyla beraber her kesime hitap etmek için çalışmaktadır. Aynı zamanda Raks FM'in gün içerisinde paylaştığı şarkılar tecrübeli ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Raks FM'in teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Hemen hemen İzmit'in tamamına yayın yapmayı başaran radyo kanalı ayrıca en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Dinleyicilerinin sorunsuz bir şekilde radyo dinlemesi için çalışan Raks FM hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Raks FM'in İzmit'de karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. İzmit'de Raks FM dinlemek için 98.1 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Raks FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Raks FM'i istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:262 324 20 20
  • Adres:Hürriyet Caddesi Dündar Rorf is Merkezi Kat:5 No: 124 Izmit Kocaeli 41100 Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/Raks-Fm-111177172242573/
  • Benzer Aramalar:Raks FM