Rahmet FM


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Rahmet FM

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Rahmet FM, Bursa'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda Bursa'nın en çok dinlenen radyoları arasında yer almaktadır. Bunun yanında Bursa halkına karasal yayın hizmeti sağlayan Rahmet FM, tasavvufi yayınlara yer vermektedir.

Rahmet FM'in yayın alanı Bursa'yı kapsadığı içim en çok dinleyici bu bölgede yer almaktadır. Ayrıca internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde dünyanında dört bir yanından Rahmet FM dinlenebilmektedir. Bunun yanında dini radyo dinlemek isteyenler içi nen iyi seçenekler arasında yer almaktadır.

Rahmet FM gün içerisinde yayınladığı programları sayesinde dinleyicilerini bilgilendirmektedir. Dini konular ve toplumsal olaylar hakkında program yayını yapan radyo kanalı oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan ilahiler ve ezgilerle en iyi radyo yayınını sunmayı hedeflemektedir.


Rahmet FM; Bursa'nın Sesi

Rahmet FM, tüm gün boyunca farklı programlara yer vermektedir.Bu programlardan bazıları Din ve Toplum, Ayna, Beyaz Dilekçe, Toplumsal ve Bireysel sağlık, Kervan, Rahmet Pınarı, Kur'an'ın Gölgesinde, Kürsü Sohbetleri ve Gece Yürüyüşüdür. Bu programları sayesinde dinleyicilerin maneviyatını desteklemektedir.

Bursa'da yayın yapan dini radyolar arasında en başarılılardan bir tanesi olan Rahmet FM dinleyicilerinin taleplerini de önemsemektedir. İlkeli ve saygılı bir yayın çizgisine sahip olan Rahmet FM, kendi alanında en iyi radyo kuruluşlarından bir tanesidir. Aynı zamanda Rahmet FM'de paylaşılan ilahiler profesyonel yayıncılar tarafından seçilmektedir.

Rahmet FM'in teknik ekibi de oldukça iyi işler ortaya koymaktadır. Bursa'nın neredeyse tamamına karasal yayın hizmeti veren Rahmet FM, teknolojiyi de yakından takip etmektedir. Hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını sorunsuz bir şekilde dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Rahmet FM'in Bursa'da karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Bursa'da Rahmet FM dinlemek için 103.3 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Rahmet FM'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Rahmet FM'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0(224)2221212
  • Web:www.rahmetfm.com
  • Adres: Fevzi Çakmak Cad.. Hamurcu İş Hanı No:7/11-12 Osmangazi/Bursa, Türkiye
  • Twitter:https://twitter.com/rahmetfm
  • Benzer Aramalar:Rahmet FM