Radyo Zergan


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Zergan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Zergan, Mardin'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayınları karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Mardin'de karasal yayına sahip olan radyo kanalı bölgede en çok dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir.

Karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Mardin'de yer almaktadır. Bununla beraber internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Mardin haricindeki bölgelerden de kolaylıkla dinlenebilmektedir. Karışık tarzda bir yayın akışına sahip olan Radyo Zergan oldukça geniş bir hedef kitlesine yayın hizmeti vermektedir.

Radyo Zergan'da geçmişten bu güne kadar en popüler ve kaliteli şarkılar yayınlanmaktadır. Hemen hemen her kesime hitap eden yayın tarzıyla kesintisiz bir biçimde yayın yapmaktadır. Arabesk, fantezi, Türk sanat müziği, Türk halk müziği gibi farklı tarzlarda yayın yapan radyo kanalı en iyi şekilde yayın keyfi sunmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda radyoda yayınlanan reklamlara önem verilerek markanızı en iyi yerlere taşımak için çalışmaktadır.


Radyo Zergan; Mardin'in radyo kanalı

Radyo Zergan kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir yayın akışına sahiptir. Günün her saatinde farklı tarzlarda müziklerle buluşabileceğiniz radyo kanalında hem Türkçe hem de Kürtçe şarkılara yer verilmektedir. Bölge halkı tarafından sevilerek takip edilen radyo kanalında en kaliteli şarkılara yer verilmektedir.

Radyo Zergan'da yayın yapan kaliteli yayıncılar sayesinde keyifli programlara da yer verilmektedir. Aynı zamanda profesyonel yayın ekibi tarafından düzenlenen programlarda dinleyicilerden gelen şarkı istekleri de radyo da yayınlanmaktadır. Bunun haricinde radyoda yayınlanan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Zergan'ın teknik ekibinin çalışmaları sayesinde de Tüm Mardin'e karasal yayın imkanı sağlanmaktadır. Bununla beraber radyoda en iyi ses kalitesini sunmak için çalışmaktadır. Ayrıca hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sağladığı online yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo Zergan, Mardin'de karasal yayın yaptığı için Mardin ve çevresi olan bölgelerden fiziksel radyoyla dinlenebilmektedir. Bunun için 106.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Zergan'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla Radyo Zergan'ı istediğiniz yerden dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:0544 415 37 07
  • Web:http://www.radyozergan.com
  • Adres:13 Mart Mahallesi 12.Sokak Emniyet Müd. Yanı 16.Bina Çetin Plaza Kat 5 No:29 Artuklu Mardin
  • Facebook:https://www.facebook.com/RADYOZERGAN/
  • Benzer Aramalar:Radyo Zergan