Radyo Zeplin


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Zeplin

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Zeplin, Karnaval gurubunda yer alan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel olarak yayınlarında Türkçe ve yabancı indie, rock müzik tarzında şarkılar paylaşmaktadır. Türkiye'nin radyoculuk konusunda en iyilerinden bir tanesi olan Karnaval gurubunda yer almasından dolayı kaliteyi sonuna kadar hissettiren bir radyo kanalıdır.

Ülkemizde bağımsız müzik dinleyicisinin sayısı her ne kadar çok olmasa da müzik zevki uyanlar için Radyo Zeplin en iyi alternatiflerden bir tanesidir. Radyoculuk konusunda deneyimli olan kişiler tarafından yönetilen radyo kanalı yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde devam ettirmektedir. En kaliteli içerikleri dinleyicilerine sunarak keyifli zaman geçirmelerini sağlamaktadır.


Bağımsız Müziğin Adresi Radyo Zeplin

Tüm Türkiye'de ve dünyada adı pek duyulmamış sanatçıları bularak dinleyicileriyle paylaşan bir radyo kanalıdır. Tecrübeli ve başarılı radyo yayıncıları sayesinde özenle hazırlanan listede en kaliteli içeriklere yer verilmektedir. Yeni ve farklı bir müzik keşfetmek için Radyo Zeplin en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. Aynı zamanda Karnaval radyodan en son yayınlanan 10 şarkının bilgisine ulaşabilirsiniz.

Radyo Zeplin dinlemek için herhangi bir frekans bulunmamaktadır. Ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Zeplin'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Karnaval gurubunun mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerden dilediğiniz zaman Radyo Zeplin'in canlı yayınlarını erişebilirsiniz.

  • Telefon:+90 212 368 6200
  • Web:https://karnaval.com/radyolar/zeplin
  • Adres:Maslak Mah. A.O.S. 55. Sok. No: 2 Aksoy Plaza Kat: 2 34398 Sarıyer / İstanbul, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyozeplin/
  • Benzer Aramalar:Radyo Zeplin