Radyo Z


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Z

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Z, İstanbul merkezli bir radyo kanalıdır. Aslında 1993 senesinde Zeytin FM olarak kurulmuştur, ancak 2002 senesinde adını Radyo Z olarak değiştirmiştir. Adının değişmesiyle beraber yayın içeriği de değişmiştir. Genel olarak nostaljik müzik yayını yapan radyo kanalı dinleyicilerine en kaliteli şarkıları sunmayı hedeflemektedir.

Radyo Z kanalı herhangi bir karasal yayına sahip değildir ancak internet üzerinden tüm dünyaya yayın yapmaktadır. Her ne kadar karasal yayına sahip olmasa bile İstanbul'da bulunana 139 radyo kanalı arasından en çok dinlenenler listesinin ilk 20 sırasında yer almaktadır. Her geçen gün çalışmalarını sürdürerek ilk on radyo kanalı arasında sıralamaya girmeye çalışmaktadır.


Nostaljinin Adresi; Radyo Z

Radyo Z tüm gün boyunca kesintisiz yayınlarıyla dinleyicilerine hizmet vermektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibinin özenle seçerek hazırladığı şarkı listesiyle en kaliteli nostaljik şarkıları paylaşmaktadır. Bu nostaljik şarkılar arasında çoğunlukla pop müzik olmasıyla beraber rock müzik ve slow müzik gibi geçmiş zamanların en popüler şarkılarını duyabilirsiniz.

Başta belirttiğimiz üzere Radyo Z kanalının herhangi bir radyo kanalı bulunmamaktadır ancak canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Z kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Radyo Z kanalının uygulaması da bulunmamaktadır, ancak telefonunuz üzerinden Radyo Z kanalını takip etmek istediğinizde web sitemizin mobil versiyonunu kullanabilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon:(0212) 664 45 22
  • Web:http://www.radyoz.net
  • Adres:SEMİHA ŞAKİR CADDESİ NO:15 KAT:5 ÜSTÜNDAĞ İŞ MERKEZİ ZEYTİNBURNU/ İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyozistanbul
  • Twitter:https://twitter.com/radyoz_istanbul
  • Benzer Aramalar:Radyo Z