Radyo Yükseliş


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Yükseliş

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yükseliş, Antalya'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği Türkçe olan radyo kanalında ağırlıklı olarak Türk halk müziği yayını yapan radyo kanalında aynı zamanda yöresel müzikler ile karşılaşmak mümkündür. Radyo Yükseliş, Antalya bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanallarından bir tanesidir ve tüm gün boyunca yayınlarını sürdürmektedir.

Radyo Yükseliş aynı zamanda internet üzerinden de yayınlarını sürdürmektedir. Başta Antalya olmak üzere tüm dünyaya yayınlarını ulaştırmayı başaran Radyo Yükseliş oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Özellikle Türk halk müziği ve yöresel müzik severler için en radyo seçeneklerinden bir tanesi Radyo Yükseliş olacaktır.


Antalya'nın sesi Radyo Yükseliş

Radyo Yükseliş 2007 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. O günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir. Radyo Yükseliş'de müzik yayınlarının yanı sıra yerel, yurt, dünya, spor, eğitim, tarım, turizm ve ekonomi haberleri de dinleyicilere sunulmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan şarkılar özenle seçilerek dinleyicilere sunulmaktadır.

Yazımızda bahsettiğimiz üzere Radyo Yükseliş, Antalya bölgesinde karasal yayına sahiptir. Antalya'da 93.8 frekansından radyo Yükseliş'i dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yükseliş'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Yükseliş uygulaması ile istediğiniz yerden radyoya ulaşabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 242 722 99 96
  • Web:yukselisradyo.com
  • Adres:Otogar Mevkii, Belek Yolu Serik / ANTALYA
  • Benzer Aramalar:Radyo Yükseliş