Radyo Yüksel


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Yüksel

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yüksel, Batman'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir. Aynı zamanda Batman'da karasal yayın hizmeti de vermektedir. Yayın tarzı olaraksa ağırlıklı olarak ağırlıklı olarak pop müzik çalmaktadır.

Yayın merkezinin Batman'da yer almasından dolayı en fazla dinleyiciye bu bölgede ulaşmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sağlanan yayınları sayesinde farklı bölgelerde de kolaylıkla erişilebilmektedir. Radyo Yüksel, yayın tarzıyla dinleyicileri kendisine bağlamayı başarmıştır.

Kendine has bir dinleyici kitlesine sahip olan radyo kanalı her ne kadar pop müzik ağırlıklı yayınlara yer versede farklı müzik tarzlarına da yönelmektedir. Pop müziğin yanında Türk halk müziği, yöresel, arabesk gibi farklı tarzlardaki müzikleri de paylaşmaktadır. Aynı zamanda edebiyat içerikli radyo programları da düzenlemektedir.


Radyo Yüksel; Batman'ın Radyosu

Radyo yüksel Batman'ın ilk özel radyosu ünvanını taşımaktadır. 1993 senesinde kurulmuş olan radyo kanalı o günlerden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Radyo Yüksel kendi alanında oldukça iyi işler çıkartmasıyla beraber radyoculuk sektörüne de yeni bir nefes getirmiştir.

Radyo Yüksel, 25 seneyi aşan bir radyo hayatına sahip olduğu için tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlardan da kalitesini ortaya koyan radyo kanalı bölgenin en bilinen radyolarından bir tanesidir. Ayrıca dinleyicilerin isteklerine de önem veren radyo kanalı özenle seçtiği şarkıları dinleyicisi ile paylaşmaktadır.

Radyo Yüksel aynı zamanda karasal yayın hizmeti de sunduğu için teknik olarak da güçlü bir radyo kanalıdır. Teknik ekibi tarafından sağlanan yayınlar, güçlü vericiler sayesinde Batman'ın neredeyse tamamına ulaşmaktadır. Bunun yanında deneyimleriyle beraber dinleyicisine hem kaliteli bir içerik hem sorunsuz bir radyo keyfi sunmaktadır.

Radyo Yüksel'in kendi bölgesinde karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Batman'da Radyo Yüksel dinlemek için 99.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yüksel'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Yüksel'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0488 216 99 99
  • Web:http://radyoyuksel.com.tr/
  • Adres:Meydan Mahallesi Cumhuriyet Caddesi 2000 İş Merkezi kat:4 No:405 Merkez/Batman
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyoyuksel/
  • Twitter:https://twitter.com/Radyoyukselfm
  • Benzer Aramalar:Radyo Yüksel