Radyo Yörem


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Yörem

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yörem, Bursa'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzdaki müziklerden oluşmaktadır. Aynı zamanda Bursa'da karasal yayın yapan radyo kanalı bölge halkı tarafından en sevilen radyo kanallarından bir tanesi olmuştur.

Karasal yayının Bursa'da yer almasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi bu kesimde bulunmaktadır. Bunun yanında internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde dünyanın her yerinden takip edilebilmektedir. Karışık tarzda müzik sunan radyo kanalı yayın çeşitliliği sayesinde hemen hemen her kesime hitap eden bir yayın akışına sahiptir.

Radyo Yörem, yaptığı yayınlarıyla bölgenin en çok dinlene radyo kanallarından bir tanesi haline gelmeyi başarmıştır. Daha çok popüler müzik tarzında yayın yapan radyo kanalının yayınlarında hem yeni şarkıları hem de geçmişten bu yana dillerden düşmeyen şarkıları dinlemek mümkündür.


Bursa'nın Radyosu; Radyo Yörem

Radyo Yörem, Bursa'nın Karacabey ilçesinden yayın yapmaktadır. Kurulduğu günden bu yana çalışmalarının sürekli olarak sürdüren radyo kanalı en iyi yayın kalitesini dinleyicilerine sunmaktadır. Senelerden gelen tecrübesiyle radyoculuk konusunda en iyi kanallardan bir tanesi haline gelmiştir.

Radyo Yörem'in teknik ekibi ise tüm Bursa geneline karasal yayın imkanı sunmaktadır. Bursa'nın her yerinden kolaylıkla erişim sağlanabilen radyo kanalında aynı zamanda en iyi ses kalitesi sunulmaktadır. Teknolojinin gelişmesiyle beraber ekipmanlarını da değiştiren radyo kanalı kesintisiz bir müzik keyfi sunmaktadır.

Radyo Yörem'de yayınlanan şarkılar ise profesyonel yayın ekibi tarafından özenle seçilerek dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır. Aynı zamanda radyoda yayınlanan farklı tarzlardaki müzikleriyle çeşitlilik sağlanmaktadır. Günün her saatinde kesintisiz yayın yapan Radyo Yörem tüm hızıyla yayınlarına devam etmektedir.

Radyo Yörem'in Bursa'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bursa'da Radyo Yörem dinlemek için 106.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yörem'in canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama aracılığıyla Radyo Yörem'i dinleyebilirsiniz.

  • Telefon:(0224) 676 59 35
  • Web:http://www.radyoyorem.com
  • Adres:Garipçe Mahallesi, 16700 Karacabey/Bursa
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyo-Yörem-423164971859636/
  • Benzer Aramalar:Radyo Yörem