Radyo Yeşil Mavi


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Radyo Yeşil Mavi

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yeşil Mavi, Rize'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriğinin büyük bir kısmı yöresel müziklerden ve pop müzikten oluşmaktadır. Rize'de yalnızca internet üzerinden yayına sahip olan radyo kanalı bölge halkı tarafından en çok tercih edilenlerden bir tanesidir.

Hitap kitlesinin geneli Karadeniz bölgesinden yer almasından dolayı dolayı en büyük dinleyici kitlesi Rize ve çevresinde bulunmaktadır. Karadeniz bölgesinde çok rağbet gören yöresel müziklerle beraber pop müzik severlerin vazgeçemediği radyo kanallarından bir tanesi haline gelmiştir.


Rize'nin Yeşil Mavi Radyosu

Rize'den yayın yapan Radyo Yeşil Mavi aynı zamanda dinleyicilerinin isteklerine de yer vermektedir. Canlı istek hattıyla Radyo Yeşil Mavi dinlerken istekte bulunabilirsiniz. Karma bir yayın akışına sahip olmasının yanın her kesime hitap eden bir radyo olarak yayın yapmaktadır. Aynı zamanda özenle hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkılara yer vermektedir.

Radyo Yeşil Mavi'in Rize'de karasal yayına sahip olamadığını belirtmiştik. Rize'de Radyo Yeşil Mavi dinlemek için yalnız internet üzerinden erişim sağlayabilirsiniz. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yeşil Mavi'yi dinleyebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulamayla istediğiniz yerden Radyo Yeşil Mavi'nin yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyoyesilmavi/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoyesilmavi
  • Benzer Aramalar:Radyo Yeşil Mavi