Radyo Yaren


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Radyo Yaren

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yaren, İstanbul merkezli olan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Ankara havası ve bozlak gibi müzik yayını yapan radyo kanalı çok sevilerek dinlenmektedir. Radyo Yaren, İstanbul'da karasal yayına da sahiptir. İstanbul halkı yöresel müzikler ve özellikle Ankara havası dinlemek için Radyo Yaren kanalını tercih etmektedir.

Ankara havası başta olmak üzere ülkemizdeki tüm oyun havaları çok sevilerek dinlenmektedir. Aynı zamanda kültürümüzün bir parçası olan bu müzik tarzları dinlenirken de oynanmaktadır. Düğünlerde, şenliklerde, kutlamalarda Ankara havası vazgeçilmezlerden bir tanesidir. Ülkemizdeki değerli sanatçıların severek yazdığı bu şarkıları dinlerken yerinde durabilmek oldukça zordur.


Dinle Yaren Sende Keyiflen

Yayın akışında 'Dinle Yaren Sende Keyiflen' sloganıyla sık sık kendini hatırlatan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın hayatını sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı yayın ekibinin özenle seçtiği şarkı listesi sayesinde dinleyicilerini memnun etmektedir. Ankara havası ve bozlak müziklerinin en iyilerini Radyo Yaren'de dinleyebilirsiniz.

Radyo Yaren, İstanbul'da karasal yayına sahiptir. İstanbul bölgesinde 98.0 frekansını kullanarak Radyo Yaren kanalına ulaşabilirsiniz. Bunun yanında canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yaren kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Üzerinde büyük emek olan Radyo Yaren kanalının mobil uygulamasını kullanarak istediğiniz yerde dilediğiniz zaman canlı yayınlara erişebilirsiniz.

  • Telefon:0507 484 00 84 (WhatsApp)
  • Web:http://www.radyoyaren.com.tr
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoyaren98/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoyaren1
  • Benzer Aramalar:Radyo Yaren