Radyo Yansıma


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Yansıma

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yansıma, Balıkesir ilinden yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak pop müzik ve hareketli müzik yayını yapan radyo kanalı aynı zamanda Balıkesir bölgesinde karasal yayına sahiptir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı günün belirli saatlerinde dinleyicilerinden aldığı istekleri paylaşmaktadır.

Radyo Yansıma kanalının karasal yayını Balıkesir bölgesinde olduğu için en büyük dinleyici kitlesi Balıkesir'de yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunduğu yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Radyo Yansıma pop müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesidir. Radyo Yansıma'nın ana yayın merkezi ise Balıkesir, Erdek'te bulunmaktadır.


Balıkesir'in Sesi Radyo Yansıma

Balıkesir'in pop müzik konusunda ne iyi radyolarından bir tanesi olan Radyo Yansıma gün içerisinde farklı programlarla dinleyicilerine en iyi yayını sunmayı amaçlamaktadır. Aynı zamanda haftanın top 20 listesini de paylaşmaktadır. Tecrübeli ve başarılı yayıncıları tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli şarkıları yayının da paylaşmaktadır.

Radyo Yansıma'nın Balıkesir bölgesinde karasal yayını olduğundan bahsettik. Balıkesir'de Radyo Yansıma dinlemek için 103.9 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yansıma'nın canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun haricinde Radyo Yansıma uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden radyoyu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:https://twitter.com/radyoyansima
  • Web:http://www.radyoyansima.net
  • Adres:Yalı Mah Hükümet Caddesi Ptt Lojmanı No-12 Kat 2 Daire 3 Erdeku, Balikesir, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/Radyoyansima/
  • Benzer Aramalar:Radyo Yansıma