Radyo Yankı


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Yankı

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Yankı, Bolu'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalının yayın içeriği karışık tarzda ilerlemektedir ancak ağırlıklı olarak pop müzik paylaşımı yapılmaktadır. Bolu'da karasal yayın sunan radyo kanalı yaptığı yayınlarıyla bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesidir.

Karasal yayınının konumundan dolayı en büyük dinleyici kitlesi Bolu'da yer almaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Bolu harici diğer illerden de dinlenebilmektedir. Karışık tarzdaki yayınları sayesinden oldukça büyük bir kitleye hitap eden radyo kanalı oldukça başarılı yayınlar sunmaktadır.

Radyo Yankı, Bolu'nun en değerli radyo kanallarından bir tanesidir. Günün farklı saatlerinden yayınlanan farklı tarzdaki müzikleriyle yayın çeşitliliği sunmaktadır. Özellikle pop müzik konusunda kalitesini ortaya koyan radyo kanalında aynı zamanda türkü, arabesk, Türk halk müziği, slow müzik gibi farklı tarzlarda yayınlara da yer verilmektedir.


Radyo Yankı; Bolu'nun Sesi

Radyo kurulduğu günden bu yana büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir. Her ne kadar günümüzde radyoculuğun değeri azalmış olsa bile hala en sık kullanılan iletişim araçlarından bir tanesidir. Radyo Yankı kanalıda yayınlarını tüm hızıyla sürdürmektedir.

Bolu için en önemli kanallardan bir tanesi olan Radyo Yankı'nın teknik ekibi büyük çalışmalar sergileyerek hem en iyi ses kalitesini sunmayı hem de kesintisiz bir yayın hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Bunun yanında tüm Bolu içerisinde karasal yayınını ulaştırmaktadır.

Radyo Yankı'nın yayın ekibi de işinde oldukça iyi olan bir radyo kanalıdır. Farklı tarzlarda yayın yaptığı için şarkı çeşidi oldukça fazladır. Her kesime hitap eden radyo kanalında paylaşılan şarkılar Radyo Yankı'nın profesyonel yayın ekibi tarafından seçilerek onaylandıktan sonra dinleyicilere sunulmaktadır.

Radyo Yankı'nın Bolu'da karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Bolu'da Radyo Yankı dinlemek için 91.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Yankı'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Yankı'ya erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:374 217 47 65
  • Web:www.radyoyanki.com
  • Adres:Tabaklar mah. İzzet Baysal cad. Emin İşhanı No: 66/14 - Bolu
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoyanki
  • Twitter:https://twitter.com/yanki_medya
  • Benzer Aramalar:Radyo Yankı