Radyo Voyage


Oy: 3 Toplam oylayan: 1
Radyo Voyage

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Voyage Hakkında

2009 yılının Ocak ayında yayın hayatına başlayan Radyo Voyage Türkiye'de aktif olarak " New Age, Ambient, Soundtrack ve World " müzik yayınları gerçekleştiren ilk radyolardan bir tanesidir. Kendi alanında ilk ve tek olmayı hedefleyen Radyo Voyage İstanbul ve yakın çevrelerinde 107.4 frekansı üzerinden canlı yayınlarını gerçekleştirmektedir.

Doğuş Holding bünyesinde bulunan Radyo Voyage büyük bir kitleye hitap eden milyonlarca kişi tarafından dinlenen bir canlı radyo kanalıdır. Yayınlarına 21 Ocak 2009'dan itibaren hız kesmeden devam eden Radyo Voyage üzerinden new age, ambient, soundtrack ve dünya müziği kategorilerinde müziklere ulaşabilir ve 7/24 radyo voyage dinleyebilirsiniz.

Radyo Voyage: İstanbul'un Sesi

Kendine has müzik tarzıyla dinleyicisine en kaliteli müziği sunmayı hedeflemiş olan Radyo Voyage, kesintisiz bir şekilde hizmet vermeyi sürdürmektedir. İstanbul'un hemen hemen her bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı kendine has bir kitleye sahiptir. Aynı şekilde kaliteden ödün vermeden radyo yayınlarını sürdürmektedir. 

New Age Müzik İçin En Doğru Adres

Sıradanlaşmış, sıkıcı veya benzer müzikleri dinlemekten sıkıldıysanız Radyo Voyage tam size göre bir radyo. Etkileyici, sıra dışı new age müziklerin yer aldığı Radyo Voyage ile kaliteli müzik dinleyebilir ve gününüzün daha iyi ve huzurlu geçmesini sağlayabilirsiniz.

Radyo Voyage 107.4 frekansı üzerinden sıradanlaşmış müziklerden farklı daha çok ortam müzikleri, dünya müzikleri, dinleyenleri rahatlatan ve pozitif hisler yaratmaya yönelik müzikleri 7/24 dinleyebilirsiniz. Sizlerde hareketli, hızlı, disko, bar vb. ortam müziklerinden sıkıldıysanız ve daha sakin, rahatlatıcı müzikler dinlemek istiyorsanız Radyo Voyage tam size göre. 107.4 frekansı üzerinden Radyo Voyage'yi dilediğiniz yerde dinleyebilirsiniz.

Canliradyo.com olarak sizlere online bedava radyo dinleme hizmeti sunuyoruz. Sitemizi takip ederek her geçen gün yeni radyo kanallarına ulaşabilir ve telefon, tablet, bilgisayar gibi çeşitli platformlardan rahatça radyo dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 (212) 365 36 00
  • Web:http://radyovoyage.com/
  • Adres:Uniq İstanbul, Huzur Mahallesi Maslak-Ayazağa Caddesi No:4/C Kat:1 No:118 34396 Sarıyer/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoVoyage107.4
  • Twitter:https://twitter.com/voyage1074
  • Benzer Aramalar:radyo voyage dinle, 107.4 dinle, voyage radyo canlı dinle, canlı radyo