Radyo Vokal


Oy: 1 Toplam oylayan: 1
Radyo Vokal

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Vokal, İstanbul'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde 7/24 yayın hizmeti veren radyo kanalı geniş bir dinleyici kitlesine sahiptir. Radyo Vokal, yayın tarzı olarak pop müziğin en güçlü seslerine yer vermektedir. Ayrıca sadece internet üzerinden yayın yapmaktadır.

Radyo Vokal'in herhangi bir frekansı bulunmamaktadır. Sadece internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde dünyanın dört bir yanına sesini duyurmayı da başarmıştır. Pop müziğin en sevilen şarkılarını ve en iyi sanatçılarını paylaşan radyo kanalı kaliteli müziğe önem vermektedir.

Ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzı şüphesiz ki pop müziktir. Oldukça fazla rağbet gören müzik türü hemen hemen her kesime hitap eden bir içeriğe sahiptir. Radyo Vokal ise pop müziğin en iyi şarkıları paylaşmayı hedeflemektedir. Aynı zamanda pop müzik tarzında yayın yapan değerli sanatçıları ön plana çıkartmaktadır.


Radyo Vokal; İstanbul'un Sesi

Radyo Vokal 2016 senesinde kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın hizmeti veren radyo Radyo Home bünyesinde yer almaktadır. Kaliteli müzikle kendini ön plana çıkartan radyo kanalı oldukça geniş bir kitleye sahiptir.

Radyo Vokal her ne kadar yeni bir radyo olarak görülse de sunduğu kaliteli yayınlarıyla başarılı bir kariyere imza atmıştır. Radyo Home bünyesinde yer almasıyla beraber kaliteyi ön planda tutan radyo kanalı pop müziğin en iyilerini paylaşmaktadır. Ayrıca Radyo Vokal'in oldukça geniş bir müzik arşivi bulunmaktadır.

Radyo Vokal teknik olarak da oldukça başarılı bir radyo kanalıdır. Karasal yayın yapmadığı için sadece internet üzerinden yayın sunmaktadır. Radyo 7 ile aynı platformu paylaşan radyo kanalı en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Ayrıca teknolojik ekipmanları sayesinde sorunsuz ve kesintisiz bir yayına imza atmaktadır.

Radyo Vokal'in herhangi bir karasal yayını olmadığı vurgulamıştık. Bu radyo kanalı sadece internet üzerinden dinlenebilmektedir. Canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Vokal'i canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Vokal'i dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Web:radyohome.com
  • Adres: Otakçılar Cad. No.78 Eyüp/İstanbul
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyohome/
  • Twitter:https://twitter.com/radyo_home
  • Benzer Aramalar:Radyo Vokal