Radyo Vizyon


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Vizyon

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Vizyon, Ankara'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Günün her saatinde dinleyicisi ile buluşan radyo kanalı bölgenin en çok dinlene radyoları arasında bulunmaktadır. Aynı zamanda Ankara bölgesine karasal yayın imkanı sunan radyo kanalının yayın tarzı karışık müziklerden oluşmaktadır.

Radyo Vizyon'un yayın merkezi Ankara'da yer aldığından dolayı en çok dinleyiciye bu bölgede ev sahipliği yapmaktadır. Ayrıca internet üzerinden sunduğu dijital yayınları sayesinde bölgenin Ankara haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişilebilmektedir. Aynı zamanda Radyo Vizyon'un yayınları karışık tarzdaki müziklerden oluştuğu için geniş bir kitleye hitap etmektedir.

Radyo Vizyon, Ankara'nın en eski radyo kanallarından bir tanesidir. Radyoculuğu benimsemiş olan radyo kanalında gün içerisinde pop, slow, yabancı,elektronik, rock gibi oldukça geniş bir yelpaze de yayın yapmaktadır. Ayrıca radyoda düzenlenen programlarıyla dinleyicisine oldukça kaliteli bir içerik sunmaktadır.


Radyo Vizyon; Ankara'nın Radyosu

Radyo Vizyon kendi alanında en iyi radyo kanallarından bir tanesidir. 1993 senesinde kurulmuş olan radyo kanalı kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmeyi başarmıştır. Paylaştığı şarkılarda güncel müziklere yer veren Radyo Vizyon kendine has bir dinleyici kitlesi edinmiştir.

Radyo Vizyon, 25 seneyi aşkın süredir radyoculuk sektöründe yer aldığından dolayı tecrübeli bir yayın ekibine sahiptir. Günün farklı saatlerinde yayınlanan şarkılarıyla dinleyicisini kendisine bağlayan radyo kanalında paylaşılan şarkılar deneyimli ve başarılı radyo yayıncıları tarafından özenle seçilerek dinleyicisi ile buluşmaktadır.

Radyo Vizyon teknik alt yapı olarak da kendisini geliştirmiştir. Ankara'nın hemen hemen her kesimine yayınlarını ulaştırmayı başaran radyo kanalı aynı zamanda teknolojik ekipmanlara da önem vermektedir. Yayınlarını sürdürdüğü stüdyosunu teknolojik ekipmanlarla dolduran Radyo Vizyon dinleyicisine sorunsuz bir yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Vizyon'un Ankara'dan karasal yayın yaptığından bahsetmiştik. Ankara'da Radyo Vizyon dinlemek için 93.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Vizyon'u dinleyebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Vizyon'u dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0312-285 93 93 / 285 90 80
  • Web:www.radyovizyon.com.tr
  • Adres:ODTÜ Sitesi 1594 Sokak No: 42 Karakusunlar / Ankara
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyovizyon93
  • Twitter:https://twitter.com/radyovizyon93
  • Benzer Aramalar:Radyo Vizyon