Radyo Viyana


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Viyana

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Viyana, Avusturya temelli bir radyo kanalıdır. Genel olarak gündemdeki ve popüler olan Türkçe şarkıların yayınını yapmaktadır. 'Avusturyalı Türklerin Radyosu' sloganıyla yayın hayatına devam eden radyo kanalı dinleyicilerine kaliteli içerik sunmak için sürekli olarak çalışmalarını her geçen gün güçlendiriyor. Böylece dinleyicilerinin memnuniyetini yakalamış oluyor.

Teknolojik ekipmanları sayesinde oldukça kaliteli bir iş çıkartan Radyo Viyana pop müziğin yanı sıra ara ara ülkemize ait olan türkülere de yayınında yer veriyor. Böylece her kesimden insana hitap ediyor ve büyük bir kitleye yayın yapıyor. Dinleyicileri ise Radyo Viyana'nın keyfine varıyor. Tecrübeli ve çalışkan ekibi sayesinde güncel müzik listeleri hazırlanıyor ve radyo yayını bunların etrafında dönüyor.


Avusturyalı Türklerin Radyosu

Radyo Viyana 2015 senesinde kurulmuş bir radyo kanalıdır. Kurulmasının temel amacı gurbetteki Türklerin hasretini bir nebze de olsa dindirmektir. Yabancı ülkelerde yaşayan vatandaşlarımız doğal olarak ülkemizde gündemde olan şarkılardan uzak kalıyorlar, bu yüzden de Radyo Viyana gurbetteki vatandaşlarımız için baş tacı olan bir radyodur.

Radyo Viyana'nın tahmin edeceğiniz üzere bir frekans yayını bulunmamaktadır. Bu yüzden sadece internet üzerinden takip edebileceğiniz bir radyo kanalıdır. Radyo Viyana'nın resmi sitesinden veya web sitemizden canlı radyo dinleyebilirsiniz. Bunun haricinde Radyo Viyana'nın mobil platformlardaki uygulamalarını kullanarak da yayınları her yerden takip edebilirsiniz. Radyoda anlık olarak çalan şarkıların adını, sanatçısını ve bilgilerini öğrenmek için web sitesini kontrol edebilirsiniz.

  • Web:https://twitter.com/ViyanaFM
  • Adres:Viyana
  • Twitter:https://twitter.com/ViyanaFM
  • Benzer Aramalar:radyo viyana, radyo viyana dinle, canli radyo dinle