Radyo Viva


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Viva

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo Viva


Teknolojinin gelişmesi televizyon ve telefon gibi hayatımızı kolaylaştıran ürünlerin icadından sonra eskilerin vazgeçilmezi olan radyo ikinci hatta üçüncü plana itilmiş gibi bir algı oluşturulmuş olsada bunun asla bu şekilde olmadığını bize Radyo Viva göstermektedir. 
Dinlenme oranı ve reyting oranları ile Çoğu TV kanalını geride bırakan Radyo Viva kimi zaman eski şarkılarla bize anılarımızı hatırlatırken kimi zamanda güncel yeni şarkılarla günümüzü bize yaşatıyor. 

Nasıl ve nereden dinlerim? 

Gittiğiniz her yerde başta elinizdeki telefonların radyo programı sayesinde sonra internet üzerinden radyo dinle Viva yazarak dinleyebiliyorsunuz. 

Hangi şarkılar yayınlanıyor ve hangi saat aralığında yayın yapıyor? 

Özellikle eskilerin en çok beğenilen Yeşilçam şarkıları ile adeta sizi bazen Zeki Müren'in yanında tarlada,  çayırda gezerken gibi hissettiren, bazen ise acıklı ve dramatik eski şarkılarla bizi kaybettiklerimizin yanına götürüp damla damla hasret göz yaşımıza sebep olan ve genel itibari ile umudumuzu daima diri tutacak şarkılar çalıp bizi ayakta tutan Radyo Viva gerçekten alanında çok iyi bir yere gelmiş durumda. 


Telefonlarımızı istediğimiz şarkıları indirdiğimiz, istediğimiz sıra ile sürekli dinlediğimiz ve bizi sürekli aynı şekilde neredeyse aynı sırada aynı duygular içerisine sokan telefonda kayıtlı müzikleri dinleme yöntemine adeta tepki olarak enfes yayınlar  yapan Radyo Vivacanlı radyo dinle diye yazıp İnternetten dinleyenleri veya radyo başından dinleyenleri ansızın,  beklenmedik ve sürpriz bir şekilde asla düşünülse belki akla gelmeyecek olayları sürpriz şarkılarla dinleyicilere hatırlatıyor ve bu sayede yeni belki de daha önce hiç duymadığımız şarkılarla yeni duygular tamamımıza vesile oluyor. 

Hangi sanatçıların şarkısı çalıyor? 


Zeki Müren gibi asrın davalarının yanı sıra hala hayatta olan Bülent Ersoy gibi Sezen Aksu gibi, Ajda Pekkan gibi eski ve yeni nesile hitap eden sanatçıların yan ısıra Hadise, Tarkan, İsmail YK, Mustafa Ceceli gibi yeni nesil şarkıcıların şarkılarını dinleyebilirsiniz. 
Ortaya karışık bir şekilde ekimi zamana 1960'lara kimi zaman fütürist sanatçılar sayesinde 2080'lerin hayaline kimi zamanda gündelik şarkılarla günümüz düşüncelerine dalmanıza vesile olacak Radyo Viva'yı Televizyonlarda frekans bilgileri ile İnternetten web sayfası ile radyodan ise radyo frekansı ile dinleyebilirsiniz. 

Radyo Viva'nın yayın merkezi İstanbul'da yer almaktadır. İstanbul'da Radyo Viva dinlemek için radyo alıcınızı 90.0 frekansına ayarlayabilirsiniz. Bununla beraber internet üzerinden canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Viva'yı canlı olarak takip edebilirsiniz. Aynı zamanda mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Viva'yı dinleyebilirsiniz. 

  • Web:http://www.radyoviva.com.tr/
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoViva
  • Twitter:https://twitter.com/radyoviva
  • Benzer Aramalar:radyo viva yayın akışı,radyo viva doğancan, radyo viva doğancan dinle, radyo viva frekans, radyo viva telefon, radyo viva doğancan telefon, radyo viva duygu, radyo viva top 40