Radyo Venüs


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Venüs

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Venüs, Balıkesir'den yayın yapan bir radyo kanalıdır. Yayın içeriği olarak karışık tarzda müzik yayını yapan radyo kanalı ağırlıklı olarak slow müzik ve pop müzik yayını yapılmaktadır. Aynı zamanda Radyo Venüs'ün Balıkesir'de karasal yayını bulunmaktadır. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı kendi alanında en iyilerden bir tanesidir. Karasal yayınının Balıkesir'de olmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi Balıkesir'de bulunmaktadır, ancak internet üzerinden sunduğu yayınları sayesinde tüm dünyaya hitap etmektedir. Özellikle pop müzik severlerin büyük bir mutlulukla dinleyeceği radyo kanalı 1992 senesinde kuruldu ve o günden bu yana yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürdü.


Balıkesir'in Sesi Radyo Venüs

Radyo Venüs, Balıkesir'in en köklü yerel radyolarından bir tanesidir. Her kesime hitap eden yayınları sayesinde büyük bir kitle tarafından dinlenmektedir. En başta pop ve slow müzik olmak üzere hemen hemen her tarzda müzik tarzıyla karşılaşabilirsiniz. Aynı zamanda radyoya çalınan şarkılar tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanmaktadır.

Radyo Venüs'ün Balıkesir bölgesinde karasal yayını olduğundan bahsetmiştik. Balıkesir'de Radyo Venüs dinlemek için 92.2 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Venüs'ün canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Tüm bunların harcinden mobil uygulamayı kullanarak istediğiniz yerden Radyo Venüs'ü dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0(532) 600 03 62
  • Web:http://www.radyovenus.net
  • Adres:Adres: Atatürk Cd. Altıntaş Ap. 51/2 Bandırma/ BALIKESİR
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyovenus
  • Twitter:https://twitter.com/radyovenus
  • Benzer Aramalar:Radyo Venüs