Radyo Van


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Van

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Van, adından da anlaşılacağı üzere Van'dan yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği arabesk ve fantezi müzik türü üzerine kurulu olan radyo kanalı istekler doğrultusunda farklı tarzlarda da şarkılara yer vermektedir. Aynı zamanda Van'da karasal yayını bulunan radyo kanalı tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir.

Karasal yayınının Van'da bulunmasından dolayı en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamanda internetten sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya hitap etmektedir. Arabesk müzik ülkemizde en çok dinlenen müzik tarzlarından bir tanesi olduğu için büyük bir dinleyici kitlesini kapsamaktadır. Radyo Van özellikle arabesk müzik severler için en iyi seçeneklerden bir tanesi olacaktır.


Van'ın Sesi Radyo Van

Radyo Van bölge halkı tarafından sevilerek dinlenen radyo kanallarından bir tanesidir. Yayınlarında kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı ses kalitesiyle de kendisini öne çıkartmaktadır. Bunun yanında tecrübeli ve başarılı yayın ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan hazırlanan şarkılarıyla beraber en iyi şarkıları dinleyicilerine sunmaktadır.

Radyo Van'ın Van ve çevresinde karasal yayın yaptığını belirtmiştik. Van bölgesinde Radyo Van dinlemek için 97.0 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Van'ı canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun haricinde mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Van'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0432) 216 02 15
  • Web:www.vanfm.net
  • Adres:Hastane 2 cadde Tiana centir iş merkezi kat 2 ipekyolu van 65100 Van, Turkey
  • Facebook:https://www.facebook.com/vanfm97.0/
  • Benzer Aramalar:Radyo Van