Radyo Umut


Oy: 4 Toplam oylayan: 1
Radyo Umut

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Umut yayın hayatına son vermiştir.


Radyo Umut, Kocaeli'den yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Genel yayın içeriği türkü olan radyo kanalında tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapılmaktadır. Aynı zamanda Radyo Umut'un Kocaeli'de karasal yayını bulunmaktadır. Türkü yayınlarıyla Kocaeli ve çevresinde sevilerek dinlenen radyo kanallarında bir tanesidir.

Radyo Umut'un Kocaeli'de karasal yayını bulunduğu içi nen büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinden sunulan yayınlarıyla tüm dünyaya sesini iletmektedir. Türkü ülkemize özgü bir müzik türü olduğu için eskilerden beri oldukça fazla rağbet görmektedir. Dolayısıyla türkü dinlemek için Radyo Umut'a bağlanabilirsiniz.


Kocaeli'nin Radyosu; Radyo Umut

Radyo Umut, Kocaeli'de 1994 senesinden bu yana yayın yapan radyo kanallarından bir tanesidir. Oldukça köklü bir radyo kanalı olan Radyo Umut, her ne kadar radyoculuk sektörü gerilese bile hala radyo yayınlarını büyük bir disiplin içerisinde sürdürmektedir. Aynı zamanda tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle en kaliteli yayınları sunmaktadır.

Radyo Umut'un Kocaeli'de karasal yayını olduğundan bahsetmiştik. Kocaeli'de Radyo Umut dinlemek için 103.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Umut'u canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama kullanarak istediğiniz yerden Radyo Umut'un yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail: [email protected]
  • Telefon: 0 262 646 70 70
  • Web:http://www.radyoumut.co.uk
  • Adres:Hükümet Caddesi. 1213 Sokak Yüksel İş Hanı Kat:6 Gebze / KOCAELİ
  • Facebook:https://www.facebook.com/radyoumutlondon/
  • Benzer Aramalar:Radyo Umut