Radyo Ülkü


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Ülkü

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Ülkü Konya'da bulunan 1 KW vericisi ile Konya ve çevresine yayın yapan bir radyo kanalıdır. Karasal yayın olarak frekansı 100.1 den ulaşılabilir. Genel olarak yurdun her kesimini kapsayan bir yayın içeriğine sahiptir. Oldukça geniş bir tarza sahip olan Radyo Ülkü'de haber, kültür, açık oturum, şiir, istekler, dini programlar gibi çok kaliteli içerikler üretilmektedir. 

Yayın içeriğinde Türk milletinin milli ve manevi değerlerini el üzerine tutarak milliyetçi bir çizgide ilerleyen Radyo Ülkü, tüm dinleyicilerine ve özellikle gençlere bu bilinci aşılamak için yayınlarına oldukça özen gösteriyor. Her geçen gün daha fazla dinleyici sayısına ulaşan Radyo Ülkü, bu sayede reklam gelirlerini arttırdı ve yayınlarına daha da özenerek kaliteyi yükseltti. 


Karatay Ülkü Radyo Televizyon

1992 senesinde ilk kez yayın yapan radyo kanalı 1995 senesinde 'Karatay Ülkü Radyo Televizyon Yayıncılık A.Ş' bünyesinde yayın yapmaya başladı. Seçkin dinleyicisi ve profesyonel ekibiyle beraber kaliteden ödün vermeyen radyo kanalı dinleyicilerine keyifli vakit geçirme imkanı sunuyor. Ayrıca Radyo Ülkü'nün internet sitesinde güncel haberleri anlık olarak takip edebilirsiniz. 

Radyo Ülkü'nün web sitesi oldukça aktif ve düzenli bir şekilde günlük olarak güncelleniyor. Bu internet sitesinde haberlerin yanında radyoya canlı radyoda çalan şarkıların bilgilerini, iletişim, Konya'nın hava durumu gibi pek çok bilgiye ulaşabiliyorsunuz. Canlı radyo dinlemek için yine bu web siteyi kullanarak  Radyo Ülkü'yü internet üzerinden canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca yayın akışına da web sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. 

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 332 320 15 00
  • Web:www.ulkufm.com.tr
  • Adres:Nişantaş Mahallesi Vatan Caddesi Selay İşhanı No:6, Kat: 5 No: 504, Selçuklu/KONYA
  • Facebook:https://www.facebook.com/UlkuFm/
  • Twitter:https://twitter.com/RADYO123ULKU
  • Benzer Aramalar:radyo ülkü, canlı radyo dinle