Radyo Tutku


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Tutku

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Tutku, Kocaeli'den yayın yapan radyolardan bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdüren radyo kanalı bölgenin en sevilen radyolarından bir tanesi haline gelmiştir. Radyo Tutku'nun yayın tarzı ağırlıklı olarak arabesk, fantezi müzik tarzında yayın yapmaktadır. Aynı zamanda Kocaeli bölgesine karasal yayın hizmeti sunmaktadır.

Radyo Tutku, İzmit'den yayın yaptığı için en büyük dinleyici kitlesi bu bölgede bulunmaktadır. Aynı zamanda internet üzerinde sunulan yayınları sayesinde Kocaeli haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Arabesk müzik severler için Radyo Tutku en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Tutku tüm gün boyunca dinleyicilerine arabesk müzik keyfi sunmaktadır. Aynı zamanda radyoda düzenlenen programları sayesinde kaliteden de ödün vermemektedir. Radyo programlarına olukça önem veren radyo kanalı Kocaeli bölgesi için önemli kuruluşlardan bir tanesidir.


Radyo Tutku;Kocaeli'nin Radyosu

Radyo Tutku, kurulduğu günden beri yayınlarını kesintisiz bir şekilde dinleyicilerine ulaştırmayı başarmıştır. Aynı zamanda radyo programlarında Türk örf, adetlerine ve Türkçe'mize gerekli önemi vermektedir. Radyoculuğa oldukça önem gösteren radyo kanalı büyük bir disiplin içerisinde yayınlarını sürdürmektedir.

Uzun senelerden bu yana radyo hizmeti sunan Radyo Tutku'nun yayıncı kadrosu da profesyonel bir ekipten oluşmaktadır. Arabesk müzik konusunda bölgenin en iyileri arasında yer alan radyo kanalı ilkeli bir şekilde yayınlarını dinleyicisiyle buluşturmaktadır. Radyo Tutku'da paylaşılan şarkılar tecrübeli yayın ekibi tarafından özenle seçilip dinleyicilerin beğenisine sunulmaktadır.

Radyo Tutku'nun teknik ekibi de oldukça başarılı işler ortaya koymaktadır. Hemen hemen İzmit'in tamamına karasal yayın yapan radyo kanalı ayrıca en iyi ses kalitesiyle dinleyicilerine yayın yapmak için çalışmaktadır. Aynı zamanda Radyo Tutku'nun hem karasal hem de internet üzerinden online olarak sunduğu yayınları kesintisiz bir şekilde dinleyicileriyle buluşmaktadır.

Radyo Tutku'nun Kocaeli'den karasal yayın yaptığını belirttik. Kocaeli'de Radyo Tutku'nun yayınlarını dinlemek için 96.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Tutku'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Ayrıca mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Tutku'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 262 324 20 20 / 0532 283 40 33
  • Web:http://tutkuradyo.com
  • Benzer Aramalar:Radyo Tutku