Radyo Turkuvaz


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Turkuvaz

Bu radyo yayınını web sitene ekle:
Radyo Turkuvaz


Yayın hayatına Türkiye genelinde olmak üzere 2009 yılında giren Radyo Turkuvaz, aklınıza gelebilecek tüm farklı müzik türlerini eşit bir şekilde ve değişik zamanlarda sunarak farklı dinleyicileri bünyesinde katmış durumdadır. Bu bağlamda Türk pop müziğinden fantezi müziğine Türk sanat müziğinden Türk Halk müziğine kadar her telden şarkı türlerinin bulunduğu bu özel radyo kapsamında ülkenin her noktasından keyifle dinleme şansını bulabilirsiniz. Özellikle yeni ülkenin en başarılı programcılarının yer aldığı radyo bünyesinde, düzenli bir şekilde farklı programlar yapılmakta ve güzel sohbetler eşliğinde en hoş şarkılar verilmektedir. Evde ya da iş yerlerinde ve trafikte sıkışık bir biçimde kaldığınız zaman kafanızı dinlemek ve rahatlamak için bu kaliteli radyoyu açabilir ve dilediğiniz zaman canlı radyo dinle şansını elde edebilirsiniz.
 
Yeni ve eski tüm değişik şarkılar
 
Günümüzün en sevilen ve hit parçaların farklı zamanlarda sunulduğu Radyo Turkuaz bünyesinde, diğer yandan özel saatler içerisinde nostalji bölümü ile birlikte eski şarkılarda verilerek radyo içerisinde herkesin gönlü alınmaktadır. Özellikle eğer 80'lerin 90'ların ve hatta 70'lerin şarkılarını özlemiş iseniz mutlaka bu kaliteli radyoyu açabilir ve kulaklarının pasını silebilirsiniz. Dönemin en özel şarkılarını canlı olarak programlar eşinde dinleyebilir ve güzel bir zaman geçirme fırsatını elde edebilirsiniz. Ülkenin tüm farklı şehirlerinde değişik frekanslar eşliğinde verilen Radyo Turkuvaz, internet üzerinden de dinleme olanı bulunmaktadır.
 
Her zaman dinleyebilirsiniz


Her daim günün 24 saati farklı zamanlar içerisinde değişik şarkı türlerini bulabilir ve en güzel radyo programları kapsamında nefis sohbetler eşliğinde dinleme şansı elde edebilirsiniz. Oldukça geniş bir yelpaze eşliğinde Rock müzikten hip hop müziğine ya da Türk Pop şarkıları gibi daha birçok değişik türdeki müzikleri Radyo Turkuaz bünyesinde bulabilir ve farklı zamanlarda sabahtan geceye kadar dinleme şansını elde edebilirsiniz. Özellikle alanında uzman Radyocu ve DJ’lerin bulunduğu radyo Turkuaz aracılığı ile gece büyük bir eğlence içerisinde güzel sohbetlerle farklı programları dinlerken, gündüzleri ise yine aynı eğlence içerisinde daha çok müzik ağırlıklı güzel bir zaman geçirme şansı bulabilirsiniz. Bu güzel radyoyu dinlemek için hemen siteye giriş yaparak radyonun üzerine tıklamak suretiyle hızlı bağlantı sayesinde dinlemeye başlayabilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0.212.300 66 66
  • Web:http://www.turkuvazradyolar.com
  • Adres:Ihlamur Yıldız Cad. Toprak Center No: 8 Beşiktaş – İSTANBUL
  • Facebook:https://www.facebook.com/turkuvazdijitalradyolar/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoturkuvaz
  • Benzer Aramalar:radyo turkuvaz, turkuvaz radyo dinle, turkuvaz fm