Radyo Türk


Oy: 0 Toplam oylayan: 1
Radyo Türk

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Türk, Bursa'dan yayın yapan bir radyo kanalıdır. Genel yayın içeriği olarak Türk sanat müziği ve Türk halk müziği yayını yapmaktadır. Eski zamanlardan bu günlere kadar gelen şarkılarımızı paylaşarak hem nostalji müzik yayını yapmaktadır hem de eksi zamanları tekrardan yaşatmaktadır. Tüm Türkiye'den ve özellikle Bursa'da büyük bir dinleyici kitlesine sahip olan bir radyo kanalıdır.

Radyo Türk, Bursa'da karasal yayın da yapmaktadır. Bu yayınlarında 70'ler 80'ler 90'lar yoğunluklu şarkılar paylaşmaktadır. Ülkemizin en değerli sanatçılarına yer veren radyo kanalı hem eski zamanlarda kalmış olan unutulmuş şarkıları hem de günümüze kadar popülerliğini sürdürmüş olan şarkıları yayınlamaktadır. Radyo Türk dinlerken eski zamanlara yolculuk yapacaksınız.


Türk sanat müziği ve Türk halk müziğinin adresi Radyo Türk

Radyo Türk tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayınlarını sürdürmektedir. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından özenle seçilerek hazırlanan şarkı listesiyle tüm dinleyicilerine en kaliteli şarkıları sunmayı amaçlamıştır. Radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdüren Radyo Türk, Türk sanat müziği, Türk halk müziği ve nostaljik müzik severler için en iyi radyo kanallarından bir tanesidir.

Yukarıda belirttiğimiz gibi Radyo Türk kanalının karasal yayını bulunmaktadır. Bursa bölgesinde Radyo Türk dinlemek için 94.4 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanabilirsiniz ve Radyo Türk kanalını canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Türk uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Radyo Türk'ün yayınlarına erişebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:+90 224 221 17 17
  • Web:https://www.radyoturk.com.tr
  • Adres:İnönü Caddesi Aşkın İş Merkezi No: 73/35 Kat 2 Osmangazi/BURSA
  • Facebook:https://www.facebook.com/RadyoTurk/
  • Twitter:https://twitter.com/radyoturk
  • Benzer Aramalar:Radyo Türk