Radyo Turan


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Turan

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Turan, Adana merkezli bir radyo kanalıdır. Adından anlaşılacağı üzere Türkçülük üzerine kurulmuş olan bir radyo kanalıdır. Tüm gün boyunca Adana bölgesinde kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı dinleyicileri tarafından sevilerek takip edilmektedir. Aynı zamanda Adana bölgesinde karasal yayına sahip olan radyo kanalı sürekli çalışmaktadır.

Adana'da genel içerik olarak Türkü paylaşımı yapan radyo kanalı tüm Türkiye'de özellikle Adana'da bölgesinde oldukça büyük bir dinleyici kitlesine sahiptir. Tüm gün boyunca yayınlarını sürdüren ve bu yayınlara emek veren radyoculuğu büyük bir disiplin içerisinde sürdüren bir radyo kuruluşudur. Türkçülük üzerine kurulmuş olan radyo kanalı kendisini belli etmektedir.


Radyo Turan

Radyo Turan dinlerken milliyetçi, Türkçü ve ülkü temalı türkülere eşlik edebilirsiniz. Tüm gün boyunca 7/24 yayınlarını sürdüren radyo kanalında sürekli olarak türkü yayını yapılmaktadır. Tecrübeli ve başarılı ekibi tarafından hazırlanan radyo kanallarından türkü listesiyle dinleyicilerine en kaliteli türküleri sunmaktadır. Radyo yayını olarak en farklı radyo kanallarından bir tanesidir.

Radyo Turan'ın Adana bölgesinde karasal yayına sahip olduğunu belirtmiştik. Adana bölgesinde Radyo Turan dinlemek için 102.7 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Turan'ın canlı yayınlarını takip edebilirsiniz. Bunun yanında Radyo Turan'ın mobil uygulamasını telefonunuza yükleyerek istediğiniz yerden Radyo Turan'ı dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:(0322) 459 4114
  • Adres:Çınarlı Mahallesi 61019 Sokak Adana
  • Facebook:https://www.facebook.com/TuranRadyo/
  • Twitter:https://twitter.com/turanradyo
  • Benzer Aramalar:Radyo Turan