Radyo Tulu


Oy: 5 Toplam oylayan: 1
Radyo Tulu

Bu radyo yayınını web sitene ekle:

Radyo Tulu, Antalya'nın yerel radyo kanallarından bir tanesidir. Tüm gün boyunca kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalının yayın tarzı dini yayınlardan oluşmaktadır. Tüm Antalya bölgesinin tamamına karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda bölgenin en çok dinlenen radyolarından bir tanesidir.

Radyo Tulu'nun yayın merkezi Antalya'da yer aldığı için en büyük dinleyici kitlesi de bu bölgede yer almaktadır. Aynı zamdan internet üzerinden sunulan yayınları sayesinde Antalya haricindeki bölgelerden de kolaylıkla erişim sağlanabilmektedir. Bunun yanında dini radyo dinlemek için en iyi seçeneklerden bir tanesidir.

Radyo Tulu, kendi alanında en iyilerden bir tanesidir. Tüm gün boyunca tasavvufi yayın sunan radyo kanalı dinleyicilerin manevi değerlerini kabartmaktadır. Radyo Tulu'da düzenlenen programlar sayesinde İslam dininin incelikleri hakkında bilgi sahibi olabilirsiniz. Radyo Tulu'da dini programların yanında doğru ve tarafsız haber programlarına da yer verilmektedir.


Radyo Tulu; Antalya'nın radyosu

Radyo Tulu, Antalya'nın en önemli radyolarından bir tanesidir. Kurulduğu günden bu yana kesintisiz bir şekilde yayın yapan radyo kanalı dinleyicilerine en kaliteli yayınları sunmak için çalışmaktadır. Radyo Tulu'da sadece dini programlar değil aynı zamanda eğitim,kültür, bilim gibi konularda da eğitici programlar yapılmaktadır.

Radyo Tulu uzun senelerden beri yayın yapan radyo kanalı olduğu için oldukça profesyonel bir yayın ekibine sahiptir. Radyoda düzenlenen programlarda hem geleneklerimize hem de Türkçe'mize gerekli önem verilmektedir. Radyo Tulu'da düzenlenen programlar sayesinde dinleyicilerin hem dini hem de kültürel konular hakkında bilgilenmesi sağlanmaktadır.

Radyo Tulu'nun sadece yayın ekibi değil aynı zamanda teknik ekibi de alanında en iyilerden bir tanesidir. Tüm Antalya bölgesine karasal yayın hizmeti sunan radyo kanalı aynı zamanda en iyi ses kalitesiyle yayın yapmak için çalışmaktadır. Bunun yanında hem karasal yayınlarını hem de internet üzerinden sunduğu yayınlarını kesintisiz bir şekilde sürdürmektedir.

Radyo Tulu'nun Antalya'da karasal yayına sahip olduğundan bahsetmiştik. Antalya'da Radyo Tulu dinlemek için 104.5 frekansını kullanabilirsiniz. Aynı zamanda canlı radyo dinlemek için web sitemizi kullanarak Radyo Tulu'yu canlı olarak takip edebilirsiniz. Bunun yanında mobil uygulama aracılığıyla istediğiniz yerden Radyo Tulu'yu dinleyebilirsiniz.

  • E-Mail:[email protected]
  • Telefon:0 242 344 28 28
  • Web:http://www.radyotulu.com
  • Adres:Güvenlik, Derya Cd. 2-4, Muratpaşa/Antalya, Türkiye
  • Facebook:https://www.facebook.com/TuluFm/
  • Twitter:https://twitter.com/radyotulu
  • Benzer Aramalar:Radyo Tulu